Вивід біткоіни на карту Приватбанку

Електронний вид валюти з кожним роком набирає обертів. За допомогою віртуальних грошових коштів оплачують послуги, купують товари і роблять різні транзакції. Оскільки можливість використання криптовалюта постійно розширюється, її видів стає більше. Саме тому сьогодні так актуальне питання, як вивести біткоіни на карту Приватбанку? Чи це можливо? Що для цього потрібно?

Що таке біткоіни

Найпоширенішою криптовалюта вважається біткоіни.

Біткоіни видобувається на сайтах Майнінг і широко використовується в інтернет-сфері. Крім даного виду існує і безліч інших, які можна поміняти на справжні гроші. Наприклад: LiteCoin, LC, OneCoin.

Найчастіше користувачі намагаються вивести криптовалюта на електронний гаманець або на банківську карту.

Процес виведення не представляє складності, але в ньому доведеться розібратися. Знаючи особливості та нюанси, можна швидко отримати зароблені гроші.

Просто відправити криптовалюта на карту або навпаки не можна, так як вона розташована на окремих віртуальних рахунках. Щоб біткоіни надійшов на рахунок, проводиться обмін криптовалюта на реальні гроші.

Ці дії здійснюються в мережі з урахуванням встановленого курсу. Він змінюється кожен день або годину. Після здійснення транзакції користувач самостійно вибирає рахунок для надходження коштів (інтернет-гаманець, банківський рахунок, карту).

У чому особливість такої операції

Одним з найбільших банків України вважається ПриватБанк, його послугами користується велика частина населення, тому клієнти часто переводять біткоіни на Приват 24. Перевага цього інтернет-банкінгу в тому, що ним користуються і за кордоном. Проблем зі зняттям коштів як таких немає, знадобиться лише банкомат або відділення банку. Також, велика перевага цього способу зняття в тому, що за введення і виведення коштів стягується зовсім невелика комісія.

Існує кілька способів вивести біткоіни на Приват 24, основний з них — обмін криптовалюта на спеціалізованому сервісі. На яких сайтах це робиться, зазначено на сервісах моніторингу інтернет-обмінників — віртуальних обмінних пунктах, наприклад, https://www.bestchange.ru/privat24-uah-to-bitcoin.html, на яких відбуваються різні грошові операції. Великий плюс цієї операції в тому, що за неї стягується маленька комісія, а це, в свою чергу, вигідно.

Плюсом є і те, що можна далі використовувати в інтернеті переведений на карту біткоіни, Приват 24 дозволяє розпоряджатися своїми коштами онлайн, чи не обналічівая їх. Так, майнер отримує чимало переваг, переводячи біткоіни на банківську карту. Обмінені валюту можна перевести на будь-який інтернет-гаманець (WebMoney, Giwi, Яндекс Гроші, PayPal і т. Д.) І оплачувати їй будь-які послуги і товари.

Як зробити переказ криптовалюта

Для того щоб зробити обнал біткоінів на карту Приватбанку, слід скористатися інтернет обмінниками. Вибрати той, що підходить найбільше користувачеві можна на сайтах моніторингу. Там, є повний опис сайтів, їх переваги та недоліки. Плюс, там же розташована і інформація про нинішньому курсі валют.

Перш ніж довірити свої кошти якого-небудь сайту, слід переконатися в його легальності, щоб не нарватися на шахраїв. Варто уважно вивчити варіанти обмінників.

Після того, як користувач перейшов на обраний сайт, перед ним з’являться порожні клітинки, де потрібно буде вести реквізити для транзакції (номер біткоіни-гаманця, номер карти, суму).

Заповнення форми для переказу біткоіни на карту Приватбанку на сайті обміннику

Після введення даних потрібно підтвердити операцію спеціальним кодом, який прийде на номер телефону або на електронну пошту користувача. Після цього кошти переведуться в потрібну валюту і прийдуть на зазначену карту.

За допомогою Приватбанку можна як переводити криптовалюта в реальні гроші, так і поповнювати свій біткоіни-гаманець.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector