Як перевести гроші з Польщі на картку ПриватБанку: 6 перевірених способів

В даний час багато українців працюють на території Польщі, як на постійній основі, так і тимчасово. Отримуючи заробітну плату за кордоном, виникає необхідність переказу грошей в Україну, найчастіше на картку ПриватБанку. Мало хто знає, що зробити це можна багатьма способами, скориставшись платіжними системами. Зараз ми розглянемо основні способи, як перевести гроші з Польщі в Україну на картку ПриватБанку.

Способи переказу на картку безпосередньо залежать від кількості грошей, які потрібно перевести, зручності, вартості та термінів. Деякі з нижчеперелічених способів досить складні на початкових моментах реалізації, інші — легкі, деякі вимагають знання платіжних систем, а інші — прості для одержувача. Розглянемо докладніше, як перевести гроші з Польщі на картку ПриватБанку:

Western Union

Western Union

Проста система грошових переказів, яку можна використовувати для відправки коштів. Для цього достатньо звернутися до відділення WU з документами і сумою переказу, отримати контрольний номер і повідомити його особі, якій призначений платіж. Отримати його в Приваті також легко — це можна зробити як через Приват24, так і зателефонувавши на номер 3700 — в обох випадках потрібно вказати контрольний номер і ПІБ відправника. Є істотний недолік — дуже висока вартість. Аналогічна ситуація з переказами за системою MoneyGram.

Корисна стаття
Після того, як ви відправите кошти, вам потрібно знати як їх отримати.

SWIFT-перекази

SWIFT-перекази

Рідко використовується, оскільки для переказу по SWIFT потрібно відкривати поточний рахунок в польському банку, що складно для багатьох нерезидентів. Якщо ви працюєте в Польщі на постійній роботі, проблем з відкриттям рахунку виникнути не повинно. Недолік способу — складність, перевага — маленькі комісії (Менше 17 USD від 1000 USD).

Liqpay

Liqpay

Якщо ви отримуєте гроші на картку в Польщі, можна скористатися переказами по платіжній системі Liqpay — ця платіжка є веб-інтерфейсом ПриватБанку, легка у використанні і може використовуватися для переказів з-за кордону. Детальна інструкція по переказах — тут, тарифи — на сайті https://www.liqpay.com/ru/tariffs. Досить зручний спосіб з невеликою комісією, недоліків в роботі не виявлено.

Електронні платіжні системи

Електронні платіжні системи

Переказ грошей з Польщі в Україну, ПриватБанк, можливий за допомогою інших ЕРС (електронних платіжних систем). В даному випадку вибір дуже великий — можна скористатися стандартними WebMoney, Scrill, Neteller, PerfectMoney, PayPal, Payoneer і т.д. Перекази дуже швидкі, комісії мінімальні, але для багатьох обивателів процес реєстрації і використання досить складний: треба зареєструватися в ЕРС, пройти верифікацію, прив’язати картку до гаманця і тільки після цього робити перекази, які пізніше потрібно буде перевести з віртуального рахунку на картку за допомогою обмінника (в деяких варіантах можливий прямий переказ на карту).

Корисна стаття
Після переказу на електронні гаманці, вам потрібно буде вивести гроші. Ми докладно розповідали раніше як це зробити для Webmoney і Яндекс.Деньги.

Криптовалюта

криптовалюта

Спосіб багато в чому аналогічний попередньому. Процес створення гаманців під Bitcoin, Litecoin і інші криптовалюта досить легкий, верифікація не потрібно, операції дуже швидкі. Де недоліки? Головний недолік — це складна система отримання переказу, в порівнянні з традиційними методами отримання грошей. Якщо ви плануєте відправляти гроші людині, яка вільно звертається з ПК, можете використовувати даний спосіб. В зворотньому випадку варто звернути увагу на інші способи.

Міжнародні системи грошових онлайн-переказів

До цієї категорії входять системи, які спеціально «заточені» для отримання переказів на українські карти (в тому числі карти ПриватБанку). Прикладами таких систем є Fine.money, TransferGo, Azimo і т.д. Комісії істотно нижче, ніж у класичних систем грошових переказів, тривалість операції мінімальна, а одержувачу не потрібно що-небудь реєструвати, оформляти, дзвонити і т.д. — перекази виходять прямо на карту з іншого карти закордонного банку.

Можна зробити наступний висновок: сьогодні існують десятки варіантів переказів з-за кордону в Україну. Багато співвітчизників, що працюють в Польщі, користуються класичними переказами, не використовуючи можливості онлайн-сервісів. Ми ж рекомендуємо вибрати платіжні системи (особливо Liqpay) — у багатьох дуже проста система реєстрації, а зареєструвавшись один раз, в майбутньому ви зможете переправляти гроші без будь-яких обмежень і в найкоротші терміни.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector