Як отримати переказ Western Union через Приват24 за 3 хвилини

Система грошових переказів Western Union є однією з найбільш популярних свого роду систем в світі. У країнах СНД Western Union також працює давно і з успіхом. На сьогодні з нею співпрацюють сотні найбільших банків України, Росії та інших країн СНД, Європи та всього світу. В Україні відправити або одержати переказ через «Вестерн Юніон» через Приват24 дуже просто. Це можна зробити чи не в будь-якому банківському відділенні, через термінал і навіть в режимі «онлайн».

Мабуть, найбільш широкий перелік зручних послуг за такими операціями пропонує найбільший банк країни — «ПриватБанк». ПриватБанк надає своїм клієнтами кілька способів відправлення і отримання коштів через Western Union: у відділенні банку, через термінал, зателефонувавши в службу підтримки банку, в режимі «онлайн» — через онлайн-банк «Приват 24». Для отримання переказу одним з цих способів потрібні одні і ті ж дані, тому нам залишається тільки вибрати, яким способом скористатися.

Найпростіше отримати кошти через систему онлайн-банкінгу «Приват 24». Цей спосіб привабливий тим, що дозволяє навіть не виходити з дому. При цьому він дуже зручний, швидкий і простий у використанні.

Отримання переказу Western Union через Приват 24

Для отримання коштів ви повинні бути зареєстровані в системі Приват24, якщо ви до сих пір цього не зробили, рекомендую вам ознайомитися з докладною інструкцією у нас на сайті.

Коли ви успішно авторизувалися в онлайн-банку Приват24, можна приступати до процедури отримання коштів. Для цього виконуємо кілька нескладних команд:

  1. Спершу шукаємо закладку «Всі послуги»;
  2. Далі знаходимо вкладку «Перекази»;
  3. Натискаємо «Отримати переказ»;
  4. У ній побачимо кілька способів переказів. У нашому випадку необхідно вибрати «Western Union»;
    Отримання переказу вестерн юніон в Приват24
  5. Тепер система зажадає ввести деякі дані по переводу, які відправник повинен був передати вам раніше. Це: номер переказу і валюта для виплати переказу.
  6. Якщо всі дані введені правильно, система запропонує вам вибрати рахунок у валюті переказу для завершення операції і зарахування коштів на ваше ім’я.

Труднощі в переказі коштів через Приват 24 і їх рішення

Жителі України давно користується такими валютними операціями через Western Union. Як правило, перекази Western Union через Приват 24 проходять успішно, швидко і без будь-яких труднощів. Однак завжди можливі форс-мажорні обставини і якісь проблеми.

У разі якщо отримати кошти так і не вдалося, перевірте ще раз правильність і відповідність всіх введених вами даних. А якщо ви впевнені, що всі дані введені вірно, але система все одно не зарахувала на ваш рахунок кошти, зверніться в службу підтримки ПриватБанку за номером 3700. Далі зв’яжіться з оператором і опишіть йому свою проблему. Оператор зобов’язаний допомогти отримати гроші в телефонному режимі.

Варто звернути увагу, що валюта зарахування завжди відповідає валюті вашої карти. Іншими словами, якщо кошти були відправлені в доларах США, а у Вас гривнева карта, то при отриманні коштів банк проведе автоматичну конвертацію валюти в гривню за поточним курсом банку. Якщо переказ зробили в рублях на гривневу карту — пройде аналогічна конвертація в гривню.

Ще один важливий момент: переказ «Вестерн Юніон» не є миттєвим. Процедура переведення може тривати протягом 45 днів з моменту відправлення грошей. Якщо по закінченню терміну гроші не були зараховані на карту одержувача, то вони автоматично повертаються на рахунок відправника. Однак на практиці такі випадки трапляються не часто.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector