4 способи перевести гроші з «Life» на картку ПриватБанку

Як перевести гроші з «Lifecell» на картку ПриватБанку: 4 простих способи і розмір комісії

Найчастіше мобільний рахунок поповнюється з карткового, але іноді може знадобитися зворотна процедура і знадобиться перевести гроші з Лайфа на картку ПриватБанку. Це зробити можна, причому є кілька способів.

Способи перекладу коштів

Часто на мобільний переводяться великі суми, а ось за допомогою телефону до недавнього часу оплату здійснити було не можна. Зараз існують методи переказу коштів з балансу сім-карти на банківську карту.

Через сайт оператора Life

Цей спосіб, мабуть, найзручніший, адже офіційному ресурсу оператора довіряють більше, ніж стороннім порталам. Порядок дій простий:

 1. Потрібно зайти на офіційний сайт оператора і перейти в розділ з оплатою.
 2. Далі у вікні, ввести номер телефону, з якого будуть списуватися кошти.
 3. Вказати реквізити карти, куди гроші будуть виводитися.
 4. Вписати суму, яку потрібно переслати. Тут же можна відразу подивитися яка комісія буде стягуватися за платіж з рахунку оператора на банківську карту.
 5. Підтвердити транзакцію.

Зарахування коштів часто відбувається миттєво.

За допомогою LiqPay

Цей сервіс зручний тим, що робота з ним проста, а переклад приходить швидко. Для здійснення процедури потрібно:

 1. Увійти на сайт LiqPay і перейти в розділ «Персональний».
 2. Потім вибрати «Відправити переказ швидко і просто» і вибрати «На карту». У цьому сервісі не потрібно прив’язувати картку, висновок допускається здійснювати на будь-яку.
 3. Внести номер телефону, з якого списуються кошти. Тут же відразу представлений баланс в гривнях.
 4. Вказати одержувача. В даному випадку це карта ПриватБанку. Нижче ввести її 16-значний номер. Перевірте правильність внесення цього реквізиту дуже уважно.
 5. Вписати призначення платежу і суму. Вона не може бути більше або дорівнювати балансу на сім-карті оператора, так як додатково доведеться сплатити комісію.
 6. У цьому ж вікні можна побачити розмір комісії. Якщо все влаштовує, залишилося тільки підтвердити платіж.

Про те, що проведена операція з переказу коштів на картку, сповістить смс. Через пару хвилин переклад зайде на картку ПриватБанку.

Через інтернет-сервіси

У мережі є багато ресурсів, за допомогою яких вдасться здійснити подібну операцію, наприклад, https://mobi-dengi.com. Схема їх роботи стандартна і виглядає приблизно так:

 1. Вказати оператора, в даному випадку Лайф.
 2. Вписати номер телефону платника.
 3. Вибрати платіжну систему для зарахування коштів — ПриватБанк.
 4. Ввести номер картки / рахунку.
 5. Вписати суму і натиснути «Відправити».
 6. Підтвердити операцію.

Щоб скористатися цим способом потрібно дотримати певні умови. Вони можуть відрізнятися в залежності від обраного сервісу. Можливі вимоги:

 • мінімальний баланс на мобільному рахунку понад 120 гривень;
 • сума для перекладу — від 100 гривень;
 • залишок на рахунку Лайф — більше 20 гривень після завершення операції;
 • термін дії номера більше 8 днів;
 • після активації номера повинно бути використано з балансу мобільного рахунку не менш 40 гривень;
 • добовий ліміт для одного Симко-карти — 25 тисяч гривень.

Через електронні гаманці

Вивести гроші з Лайфа на картку ПриватБанку можна, в тому числі з використанням електронних гаманців. Цей варіант актуальний для тих, хто отримує оплату на електронні гаманці. Так з них можна поповнити рахунок мобільного, а далі виводити кошти на картку банку.

комісії

Розмір комісії залежить від обраного способу оплати і може варіюватися в залежності від суми. Чим більше переводите, тим більше платите. Розмір комісії для всіх зазначених способів демонструється клієнту відразу ж і на цьому кроці перекладу можна скасувати операцію.

Так, комісія при використанні сайту оператора з боку Лайф відсутня, а з боку банку — стандартно, 0,5% при перерахуванні на карту для виплат. Комісія при використанні системи LiqPay — 2,75%. При використанні електронних гаманців комісія — від 0,5% з боку платіжної системи, а також комісія банку — 0,5% при перерахуванні на дебетову карту. Для кредитних карти банківської комісії немає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector