Як зробити переказ з карти УкрСиббанку на картку ПриватБанку: 4 простих і швидких способу

У сучасному суспільстві багато громадян мають на руках по декілька банківських кредиток. Для кого-то це не дуже зручно, але діватися нікуди, адже часто різні виплати, будь то заробітна плата, соціальна допомога тощо, приходять на рахунки різних банків. Іноді виникають ситуації, коли потрібно переказати кошти з банківської карти одного банку на картку іншого банку. Такі ситуації можуть виникнути і в робочій обстановці, і в побутовій, коли, наприклад, потрібно перевести гроші родичам. Укрсиббанк і Приватбанк є найбільшими банками України, які надають банківські послуги практично будь-яким категоріям клієнтів, юридичним і фізичним особам. Так, як перевести гроші з картки УкрСиббанку на картку ПриватБанку?

У цій статті розглянемо способи переказу карткових коштів з картки УкрСиббанку на картку ПриватБанку. Кожен з описаних нижче способів досить простий і зручний і залежить від можливостей і індивідуальних переваг клієнтів.

Переказ через офіційний сайт УкрСиббанку

Відносно недавно керівництво УкрСиббанку уможливило переводити гроші з кредитки банку на карту будь-якого іншого банку України (і не тільки України) прямо на своєму офіційному сайті. (Даний сервіс був розроблений і реалізований спільно з платіжною системою iPay). Зробити це простіше простого:

 1. Для початку заходимо на офіційний портал УкрСиббанку — my.ukrsibbank.com;
 2. Наступним кроком буде вибір опції «Перекази між картами», яка розташована на головній сторінці сайту в кольоровому меню зверху;
 3. Далі справа залишається за малим — ввести реквізити відправника і одержувача. Варто відзначити, що при виборі опції «Перекази між картами» сайт відразу перенаправить Вас на сайт системи iPay. У віконці треба ввести детальні дані кредитки відправника (номер картки УкрСиббанку, термін її дії та тризначний код на зворотному боці), а також дані одержувача (тільки номер картки). Система проводить карткові операції з будь-якими іншими банками, чиї кредитки обслуговуються Visa, Mastercard або Maestro, і ПриватБанк входить в їх число;
 4. Нарешті, необхідно ввести суму в полі нижче і завершити операцію.

Після того, як всі обов’язкові поля будуть заповнені, можна сміливо переводити кошти. Варто звернути увагу, що на сторінці також є ще два поля для заповнення. Це «Номер телефону відправника» та «Коментар». Заповнювати їх не обов’язково.

Переказати таким способом можна будь-яку суму коштів в рамках від 5 до 25000 гривень за раз. Комісія складає 1% + 5 грн, незалежно від суми переказу.

Переказ через банкомат УкрСиббанку

Переказувати кошти на карту Приват також можна і через будь-який банкомат УкрСиббанку. Це не складний процес до того ж — дуже швидкий. Розглянемо інструкцію покроково:

 1. Для початку Вам потрібно вставити свою кредитку УкрСиббанку в банкомат;
 2. Із запропонованих варіантів операцій вибрати «Платежі та переказ коштів»;
 3. У наступному меню необхідно задати команду «Переказ коштів»;
 4. Після цього на екрані з’являться детальні інструкції для завершення операції. Потрібно буде ввести реквізити одержувача і суму коштів.

Переказ в відділенні банку

Найбільш «консервативним» методом переказу коштів на картку ПриватБанку є операція прямо у відділенні УкрСиббанку. Щоб скористатися таким способом, досить прийти в будь-яке відділення банку по всій Україні, мати при собі свою картку, знати свої реквізити і реквізити одержувача. Співробітник банку допоможе Вам здійснити операцію, надавши всі необхідні інструкції.

Переказ коштів через інші платіжні системи

Популярні платіжні системи пропонують клієнтам перевести кошти з будь-кредитки будь-якого банку на будь-яку іншу банківську карту. Популярним сервісом, оперативно працюють по Україні, є сервіс «Портмоне». Для того щоб ним скористатися, необхідно відвідати сайт portmone.com.ua:

 1. Відразу ж на головному меню з’являться основні опції. Перша з них — «Переказ з картки на картку»;
 2. Відкриваємо цю опцію і бачимо перед собою поля для реквізитів відправника і одержувача. Вводимо необхідні дані;
 3. Вводимо суму переказу. Поля «Email відправника» та «Коментар» заповнювати не обов’язково.
 4. Вибираємо «Перевести».

На цьому операція завершена. Комісія за переказ на «Портмоне» стягується за таким же принципом, як і при переказі на сайті УкрСиббанку.

Варто відзначити, що у всіх перерахованих вище способах переказу коштів на ПриватБанк є ризик, що платіж буде доставлений із запізненням. У 95% операцій платіж зараховується на карту одержувача протягом півгодини, як правило, протягом декількох хвилин. Однак бувають випадки, коли чекати доводиться кілька годин і навіть кілька днів. Максимальний термін зарахування — п’ять днів. У разі якщо Ви виконали операцію безпомилково, а через п’ять днів переказ так і не був доставлений одержувачу, варто звернутися в службу підтримки банку або сервісу, який виконував операцію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector