Як перевести гроші з картки Аваль на картку ПриватБанк: 2 простих способи переказу

Нерідкі ситуації, коли людина є клієнтом банку і йому необхідно перевести гроші іншій людині, який є клієнтом іншого банку. У такому випадку постає питання — як можна здійснити грошовий переказ на карту іншого банку? На щастя, ми живемо в той час, коли інтернет-перекази стали буденністю і не уявляють складності для обивателів. Не треба йти в банк, не треба збирати роутинг-номера, IBAN’и або знати спосіб SWIFT-переказу — в інтернеті можна знайти масу способів, які займуть 10-15 хвилин. І сьогодні ми розповімо, як зробити переказ грошей з карти Аваль на картку ПриватБанку.

Переказ коштів з картки Аваль на ПриватБанк

На даний момент є два способи, які дозволяють зробити перекази: використання внутрішньобанківських послуг і використання сторонніх сервісів. Перший спосіб зручніше для тих, у кого підключений інтернет-банкінг, другий спосіб зручний у всіх інших випадках.

Міжбанківський переказ і інтернет-банкінг

Отже, ви збираєтеся перевести гроші з карти Аваль на картку ПриватБанку через інтернет. Скористайтеся наступною інструкцією:

  1. Заходьте на офіційний сайт Райффайзена — http://www.aval.ua/ru/personal/everyday/transfer_card_anybank/;
  2. Вкажіть дані своєї кредитки — 16-значний номер, Expiry date (місяць / рік) і CVV / CVC код. Дату дії кредитки ви можете знайти на лицьовій стороні — як правило, вона знаходиться посередині карти, відразу під 16-значним номером у форматі ММ / ГГ. Захисний код знаходиться під магнітною смугою на зворотному боці карти — три останні цифри;
  3. Вкажіть дані кредитки одержувача — тут потрібно ввести тільки 16-номер карти;
  4. Додатково вкажіть суму переказу і номер телефону;
  5. Натискайте кнопку «Продовжити» і переходите до підтвердження транзакції;
  6. Після підтвердження ви отримаєте повідомлення про вдале переказі на кредитку.

За міжбанківський переказ доведеться заплатити комісію в розмірі 1% + 5 гривень за одну транзакцію.

Відзначимо, що таким способом можна зробити переказ з карти Аваль на будь-яку іншу карту на території України, незалежно від емітента. В Україні діють всі карти, випущені Visa і MC.

Використання сторонніх сервісів

В даному випадку все настільки ж просто, як і в першому варіанті. Для того, щоб зробити переказ грошей з Аваль на ПриватБанк, досить скористатися платіжними системами, які є, по суті, посередниками між банком-емітентом і банком-еквайром. Іншими словами, вам буде потрібно виконати всі ті ж дії — ввести номер кредитки, вибрати суму, вказати номер кредитки одержувача і пройти авторизацію. Все дуже просто — залишилося тільки розглянути сервіси, які допоможуть перевести кошти з картки на картку:

  1. iPay.ua. Звичайнісінька і проста платіжка — алгоритм дій такий же, як описано вище. Переказ здійснюється негайно після підтвердження операції, в деяких випадках доведеться почекати протягом 10-15 хвилин.
  2. Platononline.com. Аналогічний сайт, платіжка є інтегрованою платіжну систему для Мерчант «Платон». Тут ви зможете помітити, що вікно переказів навіть виглядає як у Райффайзен (а все тому, що Платон встановлений у багатьох українських Мерчант).
  3. EasyPay.ua. Коментарі зайві — виконуєте ті ж дії, що описані вище. Крім того, за представленою посиланням ви зможете знайти детальний опис, як працює платіжка.

Крім того, є безліч інших платіжних сервісів, які можуть використовуватися в цих же цілях — p2y.com.ua, moneyto.cards, uapay.ua і т.д. Відзначимо, що більшість сайтів надійні — деякі з них виконують вимоги PCI / DSS, у всіх встановлені захисту транзакцій 3-D Secure (або VBV), про що написано в нижній частині кожної платіжної системи. Завдяки цьому, ви можете не турбуватися за збереження власних коштів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector