Переказ з картки Ощадбанку на картку ПриватБанку: 3 простих і швидких способу

Як перевести гроші з карти Ощадбанку на картку ПриватБанку через інтернет? Це питання дуже актуальне в наш час, оскільки «Ощадбанк» і «ПриватБанк» є найбільшими банками України, які обслуговують основний потік всіх потенційних клієнтів.

Обидва банки займаються випуском зарплатних і соціальних карт, а також карток з кредитним лімітом для повсякденного використання. В наші дні обидва банки пропонують клієнтам розвинену широку інфраструктуру по всій Україні, а також можливість використання онлайн-банкінгу. І Ощадбанк і ПриватБанк обслуговують клієнтів в онлайн-банкінгу за аналогічним принципом. У Ощадбанку сервіс називається «Ощад 24/7», а у ПриватБанку — «Приват 24». Переказ гроші, скориставшись сервісом «Ощад 24/7» в нашому випадку — найзручніший варіант. Але, перш за все, розглянемо, як перевести кошти за допомогою тільки офіційного сайту. Відразу відзначимо, що перевести гроші з карти Ощадбанку на карту будь-якого іншого банку на офіційних ресурсах без комісії не вийде. Але це можна зробити з більшою або меншою комісією в залежності від сервісу переказу.

Переказ через офіційний сайт Ощадбанку

 1. На головному сайті Ощадбанку, який знаходиться за інтернет-адресою oschadbank.ua, праворуч є темна панель, на якій є опція «Переказ коштів» ( «Переказ коштів»). Для переказу на картку Привату ця опція нам підходить;
 2. Вибравши потрібну опцію, ми відразу потрапляємо на сторінку переказу грошей. Спершу потрібно ввести номер картки відправника, а також термін дії і тризначний код на зворотній стороні картки. У реквізитах одержувача досить ввести тільки номер карти;
 3. Заповнюємо поля «Номер телефону» і «e-mail». Заповнити потрібно тільки одне із запропонованих полів;
 4. Вводимо суму переказу;
 5. Читаємо умови договору співпраці з банком і умови комісії за операцію і ставимо галочку навпроти;
 6. Натискаємо «Переказати кошти».

На цьому операція повинна бути успішно здійснений. Варто відзначити, що сервіс переказу пропонує відправнику повідомити одержувача про переказ коштів одним з двох способів — через СМС-повідомлення і листом на електронну пошту. Останній спосіб безкоштовний, а вартість СМС-повідомлення становить 1 грн.

Переказ через «Ощад 24/7»

Якщо Ви використовуєте сервіс «Приват 24», то без проблем зможете скористатися і «Ощад 24/7», а також навпаки. У нашому випадку треба розібратися з нюансами роботи в «Ощад 24/7».

Відразу відзначимо, що користуватися ним можна, лише попередньо зареєструвавшись. Зробити це нескладно, і можна на офіційному сайті банку — oschadbank.ua. Головна сторінка сайту одразу містить потрібну інформацію. На чорній панелі праворуч виберіть опцію «Увійти в веб-банкінг». Далі виберіть «Реєстрація» і введіть свої дані (номер Вашої картки, логін і пароль). Після нескладного процесу реєстрації заходите на сторінку онлайн-банкінгу:

 1. Після успішної авторизації потрібно знайти і вибрати меню «Перекази між картами і рахунками»;
 2. Далі вибираємо «Переказ на карту іншого банку»;
 3. На екрані з’являться кілька полів для заповнення. Насамперед вибираємо свою карту Ощадбанку, а також вводимо номер картки одержувача;
 4. Вводимо суму;
 5. Нижче з’явиться поле для галочки. Галочку потрібно ставити, попередньо ознайомившись з умовами договору співпраці і комісії за операцію. Комісія невелика і складає 0,7% від суми переказу +5 грн. При цьому сума переказу не повинна перевищувати 2500 доларів;
 6. Натискаємо «Продовжити». Якщо всі поля будуть заповнені правильно, сервіс перенаправить вас на сторінку, що підтверджує оплати;
 7. Підтвердити операцію можна одним із запропонованих способів. Найчастіше це — SMS-повідомлення з паролем, який потрібно ввести в поле на екрані. Після введення одноразового пароля завершуємо переказ.

Переказ через SendMoney і інші онлайн-сервіси

Якщо з тієї чи іншої причини офіційні сервіси Ощадбанку вас не влаштовують або недоступні, можна скористатися і іншими інтернет-сервісами по відправці коштів. Таких сервісів в мережі дуже багато. Пропонуємо вам скористатися сервісом SendMoney від ПриватБанку, який не тільки дуже простий у використанні, але ще і пропонує клієнтам мінімальну комісію за своїх послуг. SendMoney дозволяє перевести гроші з будь-якої карти на будь-яку іншу карту, незалежно від банку.

Скористатися ним можна за адресою sendmoney.privatbank.ua. Вже на головній сторінці сервісу клієнту пропонують зробити переказ коштів:

 1. Насамперед вводимо дані відправника. Це: номер карти, термін її дії, і тризначний номер на звороті;
 2. Вводимо номер картки одержувача;
 3. Вводимо суму (нижче сервіс покаже комісію за цю суму), і завершуємо операцію, натиснувши «Відправити гроші».

Переказ успішно проведено. Найприємнішою особливістю такого способу є той факт, що при переказі грошей з карти українського банку, яким є Ощадбанк, на картку ПриватБанку, сервіс SendMoney не стягувати комісію. Тобто операція проводить абсолютно безкоштовно.

Підводячи підсумки, виділимо важливий момент: перевести гроші також легко, як і оперувати коштами між двома картами Ощадбанку. Можна скористатися одним з безлічі онлайн-сервісів з переказу коштів, проте варто враховувати важливі особливості кожного із способів: час переказу, комісія, зручність і простота використання сервісу. Відносно «ціна / якість» безсумнівним лідером є сервіс SendMoney, який пропонує не тільки операції без комісії, але ще і найшвидший з усіх існуючих спосіб переказу грошей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector