Які грошові перекази є в ПриватБанку: перекази на рахунки по Україні, системи міжнародних грошових переказів

Системи грошових переказів в ПриватБанку найбільш універсальні серед усіх банків України. Банк пропонує клієнтам різні формати і кілька способів їх здійснення. Так які ж перекази є в ПриватБанку?

Переказувати кошти в ПриватБанку можна між своїми рахунками або кредитними картками, на рахунки та картки інших банків України, за кордон, на оплату різних товарів і послуг та інше. Кожну операцію можна здійснити кількома способами. При цьому гроші можна як перевести, так і отримати.

Перекази на кредитну карту або банківський рахунок

Найпростіше оперувати коштами через власний банківський рахунок або кредитну карту. Відкрити кредитку сьогодні дуже просто. Заявку на отримання можна відправити, навіть не виходячи з дому. При отриманні картки, а також в залежності від її типу, клієнт може встановити кредитний ліміт. Розпоряджатися власними або кредитними коштами можна як завгодно за бажанням клієнта.

Якщо у клієнта є кілька карток ПриватБанку, перекази між ними проводяться без комісії. Залежно від типу карти або рахунки іншого банку, на який здійснюється операція, стягується певна комісія.

Отримані шляхом переказу коштів можна як зняти готівкою, так і залишити їх на карті, а потім розплачуватися карткою за товари та / або послуги.

Здійснити операцію зі своєї карти на іншу карту або рахунок за Україну можна кількома способами: В Приват24, в відділенні банку, за допомогою терміналу самообслуговування, зателефонувавши оператору.

Системи грошових переказів ПриватБанку

ПриватБанк співпрацює з декількома системами грошових переказів. Залежно від обраної системи, умови різняться розміром комісії, термінами проведення та рівнем складності певної операції.

На сьогоднішній день ПриватБанк співпрацює з такими системами:

  • PrivatMoney (працює з дев’ятьма країнами світу, включаючи Україну, за кордоном є близько 1700 пунктів обслуговування системи, операції здійснюються в різних валютах);
  • Western Union (працює з понад 200 країнами по всьому світу, операції здійснюються в різних валютах);
  • MoneyGram (найбільш стрімко розвивається система грошових переказів в світі, має вже понад 320 тисяч пунктів обслуговування по всьому світу);
  • RIA (працює в сотнях країн світу, здійснює операції тільки в доларах США);
  • Sigue (обслуговується в понад 140 країнах світу, не має прив’язки до адреси одержувача).

Статті про перекази з різних систем зібрані у нас тут.

Таким чином, міжнародні перекази ПриватБанку сьогодні оформити дуже просто, скориставшись однією з перерахованих вище систем. Здійснити операцію можна як через віддалений доступ до своєї карті (через Приват24), так і безпосередньо у відділенні банку. Як правило, відправити переказ — справа кількох хвилин. При оформленні доведеться надати банку деяку додаткову інформацію про відправника та одержувача, а також попередити одержувача про операцію, попередньо надіславши йому необхідні дані. Але які перекази можна отримати в ПриватБанку?

Отримати кошти можна за допомогою тих же систем. Принципи роботи цих систем зберігаються і в зворотному напрямку. Відправник повинен поінформувати вас про переведення. Повідомлення про доставлених засобах приходить від банку, найчастіше, у вигляді СМС-повідомлення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector