Карта з індивідуальним дизайном від ПриватБанку: особливості та способи оформлення

Компанії може багато розповісти про соціальний статус свого власника. Продемонструвати свою оригінальність, здивувати ділових партнерів і знайомих — допоможе карта з індивідуальним дизайном від ПриватБанку.

Види і можливості карти

Клієнти ПриватБанку можуть безкоштовно користуватися віддаленим банкінгом Приват24 і отримувати повідомлення про операції по обраному каналу спілкування з банком. Всі пластикові носії придатні для безготівкових розрахунків в Україні та за кордоном, а також для зняття готівки в банкоматах.

Така опція як індивідуальний дизайн передбачена для наступних типів карт:

Карта з індивідуальним дизайном може бути неіменної або містити прізвище, ім’я, фото власника. Іменні платіжні носії підтримують технологію безконтактної оплати, тому покупки до встановленої суми можна здійснювати без введення пін-коду.

«Універсальна» — це карта з певним кредитним лімітом. Клієнт може розраховуватися власними грошима, а при їх відсутності, використовувати гроші банку.

Карта для виплат — дебетовий пластик, який призначений для зарахування на нього переказів і різноманітних виплат.

Тримачі Gold карт є учасниками клубу привілейованих клієнтів, яким доступні знижки і заохочення від платіжних систем, а також обслуговування персонального банкіра.

Способи оформлення

У відділенні банку

Найпростіший спосіб замовити карту з індивідуальним дизайном — відвідати відділення ПриватБанку. Для оформлення будь-якої послуги потрібно буде пред’явити свій паспорт та ІПН. Уповноважений співробітник банку проведе звірку особистості, а потім оформить карту з урахуванням побажань клієнта. Оскільки пластиковий носій з індивідуальним дизайном виготовляється персонально для кожного, термін випуску становить 7-14 днів. Щоб забрати готове платіжний засіб, доведеться відвідати відділення ще раз.

В Приват24

В системі віддаленого банкінгу можна випустити віртуальну карту або подати заявку на блокування діючої. Замовлення пластикових карт з індивідуальним дизайном здійснюється через сайт.

На сайті

Щоб замовити карту на офіційному сайті банку, дотримуйтеся такої послідовності дій:

 1. Зайдіть в розділ «Карти» на сайті privatbank.ua
  Розділ «Карти» на сайті Приватбанку
 2. Виберіть із запропонованих варіантів тип: «З індивідуальним дизайном».
  Розділ «З індивідуальним дизайном» на сайті Приватбанку
 3. Введіть свій номер телефону. На телефон прийде смс з паролем ідентифікації.
 4. Після введення пароля, система напише прізвище ім’я клієнта (якщо він вже є клієнтом банку), після чого можна приступити до замовлення.
 5. Вкажіть який варіант необхідно зробити (миттєва, іменна, з дизайном і фото власника, Gold, VIP.)
 6. Виберіть зображення з каталогу. У ПриватБанку розроблено більше 100 варіантів дизайну, але при бажанні можна завантажити свою картинку, яку необхідно нанести на пластиковий носій. Зліва буде доступний попередній перегляд того, як зображення буде виглядати на пластиці.
 7. Вкажіть до якої платіжної системи буде належати карта. ПриватБанк співпрацює з Visa і Mastercard. Миттєві картки випускаються тільки платіжної системи Visa. Якщо замовляти іменний або носій класу Gold, то платіжну систему можна вибрати.
 8. Визначте, де краще розмістити логотип платіжної системи: в правому верхньому або правому нижньому кутку.
 9. При замовленні іменної карти перевірте ім’я власника латиницею. Написання імені повинно збігатися з транслітерацією в паспорті. У разі помилок, гроші за виготовлення ПриватБанк не повертає.
 10. Вкажіть, новий пластиковий носій потрібно прив’язати до діючого рахунку або замовити новий платіжний засіб з іншим номером рахунку.
 11. Виберіть валюту. У ПриватБанку карту можна випустити в гривні, доларах, євро або російських рублях.
 12. Визначивши всі важливі параметри, необхідно перейти на наступну сторінку і вказати, звідки буде списано винагороду за виготовлення пластикового носія.
 13. Клієнту на телефон прийде смс з інформацією про вартість замовлення. Замовлення слід підтвердити за допомогою одноразового пароля з смс.

Якщо хочете, щоб на пластиковому носії було фото власника, завантажте свою фотографію на сервер. Можна використовувати відскановане фото зі своїх документів. Або ж зробити фото за допомогою веб-камери.

Формат фотографії: мінімум 600 на 600 пікселів, при цьому особа клієнта повинно займати більшу частину зображення. Для отримання якісної фотографії слід дивитися прямо в камеру, переконатися, що на задньому фоні відсутні сторонні предмети і люди.

Комісії

Якщо звичайні паперові мапи «Для виплат», «Універсальна» випускаються безкоштовно, то за пластикові носії з індивідуальним дизайном банк стягує додаткову плату:

 • неіменна обійдеться в 99 гривень;
 • іменна з дизайном і фото власника — 149 гривень;
 • Gold з фото (дизайн стандартний, на передній стороні прізвище, ім’я клієнта, а ззаду — фотографія) — 150 гривень. За членство в клубі внесок 20 гривень щомісяця.

Обслуговування клієнтів здійснюється безкоштовно. Якщо пластиковий носій втрачений з вини власника, то за його перевипуск стягується плата, як за перше оформлення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector