Заблокували доступ в Приват24: причини і порядок розблокування

Що робити якщо заблокований доступ в Приват24

Приват 24 — це інтернет сервіс, в якому користувач здійснює грошові операції з коштами, що знаходяться на рахунках в Приватбанку. Управління рахунком відбувається в реальному часі і дозволяє користувачеві сервісу робити перерахування між картами, поповнювати рахунок мобільного телефону, оплачувати комунальні послуги, купувати квитки без безпосереднього звернення до банку. Це зручно і дозволяє значно економити час, а також вести облік своїх витрат, тому що зберігаються всі виписки по руху коштів. При блокування облікового запису потрібно знати алгоритм дій для швидкого вирішення цієї проблеми. Що робити, якщо заблокували Приват24 розберемо нижче.

Можливі причини блокування

Блокування аккаунта відбувається з наступних причин:

 1. Введення неправильного пароля. Аккаунт блокується, якщо помилковий пароль був введений три рази.
 2. Спроба злому аккаунта шахраями. При скоєнні шахрайських дій по злому аккаунта, система входу автоматично блокується.
 3. Проведення технічних робіт в системі. В даному випадку, аккаунт не заблокований, а просто обмежений вхід в систему на деякий час. Після закінчення робіт вхід в систему поновлюється автоматично. Технічні роботи включають в себе оновлення системи або проведення профілактики. Зазвичай про проведення таких робіт повідомляється заздалегідь.

Способи розблокувати Приват24

Щоб зняти блокування з облікового запису в онлайн сервісі ПриватБанку, можна вдатися в наступними варіантами:

 1. Самостійне відновлення пароля на сайті банку
 2. Звернення в онлайн-чат до фахівця, який вирішить проблему по листуванню.
 3. Дзвінок в службу підтримки ПриватБанку та консультації за телефоном.
 4. Звернення до банківського відділення і особисте спілкування з співробітниками банку з приводу розблокування.

Нижче описані особливості кожного з наведених методів.

Через відновлення пароля

Для відновлення пароля потрібна карта, яку видав банк, і номер телефону, до якого був прив’язаний аккаунт при реєстрації.

Далі потрібно зробити наступний порядок дій:

 • відкрити сайт Приват24 або однойменне додаток на телефоні;
 • вказати свій номер телефону і логін;
 • далі з’явиться напис «Забули пароль».
  Потрібно натиснути на неї і завантажитися наступна сторінка;
 • на ваш телефон буде відправлено смс з чотиризначним паролем. Його необхідно ввести з відповідне вікно, також буде потрібно введення пін-коду карти;
 • далі потрібно вписати новий пароль, придуманий вами, і погодитися з умовами, поставивши галочку у відповідному віконці. Також необхідно вказати адресу електронної пошти. На пошту прийде підтвердження успішного проведення операції.

Консультація в онлайн-чаті

Онлайн — чат ПриватБанку призначений для швидкого інформування та консультування клієнтів з питань, які пов’язані з роботою банківської системи.

В тому числі, консультанти надають допомогу у відновленні пароля і зняття блокування з Приват24.

Для того щоб звернутися до фахівця онлайн, досить увійти на офіційний сайт банку і поставити запитання в спеціальному, спливаючому, вікні. Відповідь на питання дається швидко, час очікування складе не більше хвилини.

Онлайн-чат працює цілодобово, без вихідних і святкових днів.

По телефону клієнтської підтримки

Консультація користувача в онлайн — чаті не завжди можлива з деяких причин. Доступ до цього сервісу може бути обмежений через відсутність інтернет з’єднання або неможливості отримати доступ до комп’ютера. У таких випадках, можна звернутися в службу підтримки по телефону. Для цього достатньо зателефонувати за номером 3700. Зі стаціонарного телефону зробити дзвінок можна за номером 0-800-500-003. Коли проблеми виникли під час перебування закордоном, можна звернутися за номером +38 (056) 716-11-31.Консультірованіе, як і в чаті, проводиться цілодобово в будь-який день тижня.

Співробітники банку допоможуть відповісти на ваше запитання і вирішити будь-яку проблему, в тому числі, що робити, якщо в Приват24 заблокований акаунт.

У відділенні банку

У вирішенні питання розблокування нададуть допомогу співробітники відділення ПриватБанку. Необхідно звернеться до найближчого відділення, і отримати допомогу у вирішенні проблеми. ПриватБанк має велику кількість відділень, які розташовані по всій країні. Персонал відрізняється високою кваліфікацією. Співробітники обов’язково нададуть допомогу при виникненні проблеми. Перед відвідуванням банку необхідно уточнити графік роботи, він може відрізнятися.

Який спосіб розблокування не був би обраний, допомога співробітників банку допоможе в короткий час вирішити виниклі проблеми і найближчим часом відновити безпроблемне користування сервісом Приват24.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector