Що таке статичний та динамічний пароль в Приват24: рекомендації щодо захисту

Для того щоб зрозуміти, що таке статичний пароль в Приват24, давайте для початку розглянемо процес реєстрації і види існуючих паролів. Реєстрація забере у вас пару хвилин і зажадає кілька простих кроків (іноді співробітники банку реєструють вас в системі Приват24 самостійно):

 1. Зайдіть на сайт за цим посиланням https://privatbank.ua/ru/udalenniy-banking/privat24/
 2. Введіть діючий номер вашого мобільного телефону в тому форматі, як вказано на прикладі.
 3. Далі вкажіть останні чотири цифри номера карти. Він вибитий на її лицьовій стороні.
 4. Наступним етапом уважно введіть адресу своєї електронної пошти (або email).
 5. Тепер створіть свій власний пароль з 6 до 15 символів, що містить букви і цифри. Вкажіть його в нижньому вікні форми заповнення. Увага! Саме ці дані, які ви вказали при реєстрації, і є статичний пароль в Приват24.

Що таке статичний і динамічний пароль

статичний пароль — це код який ви вводите при вході в свій особистий кабінет в Приват24.

динамічний пароль — це смс повідомлення з цифровим кодом, яке система автоматично висилає на ваш мобільний телефон для того, щоб упевнитися, що ваш телефон не був вкрадений і це саме ви, а не зловмисники зараз заходите в свій аккаунт (електронний особистий кабінет в Приват24).

Рекомендації щодо захисту статичного пароля

Захист банківських систем має високий рівень, проте, схеми зловмисників теж не стоять на місці.
ось кілька простих правил користування статистичними кодом, які допоможуть зберегти ваші гроші в цілісності:

 • Запам’ятайте! Співробітники банки не мають права просити вас надати персональні дані з вашої сторінки або будь-які інші дані про вашу карту. Якщо це відбувається, значить, ви маєте справу з шахраями. Останнім часом почастішали випадки, коли злочинці телефонують з телефонів ПриватБанк, що починаються з цифр +38056
 • Не варто намагатися запам’ятати на пам’ять статистичний код — запишіть його. АЛЕ зробіть це в блокноті, який буде знаходитися подалі від сторонніх очей.
 • Не давайте малознайомим людям свій мобільний пристрій, так як номер телефону прив’язаний до вашої карті і цим можуть скористатися.
 • Коли придумуєте код при реєстрації перший раз, зробіть його більш хитромудрим для надійності від злому.

Проблеми при авторизації

Кожен раз при вході в ваш особистий кабінет, буде запитуватися спочатку номер телефон, а потім статичний пароль. Але що робити, якщо система видає «невірні дані»?

 1. Подивіться в правому куті монітор, яка виставлена ​​мовна панель на комп’ютері.
 2. Перевірте, чи не включена верхній регістр букв або по-іншому клавіша «Caps Lock». Тоді замість великих літер будуть видаватися заголовні і введені дані не будуть допущенні. Якщо на цій клавіші горить індикатор, то він включений. Якщо підсвічування в моделі вашого комп’ютера не продумана, скористайтеся будь-яким текстовим додатком (наприклад, Word) і наберіть пару букв для перевірки.
 3. Якщо ви все робите правильно, а доступ отримати не виходить, спробуйте ще раз пізніше. Сайт може просто «зависнути» з незалежних від вас причин.
 4. Можна також звернутися в технічну підтримку сайту. Просто клікніть справа зелену кнопку «допомога онлайн».
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector