Як відключити Скарбничку ПриватБанку: 4 доступних способу

Завдяки сервісу «Скарбничка» кожен держатель картки ПриватБанку може потроху відкладати гроші в автоматичному режимі. Як відключити скарбничку в Приват24, якщо відпала необхідність створювати заощадження, і які ще існують способи деактивації послуги.

способи відключення

В Приват24

Найпростіший спосіб як відключити послугу «Скарбничка» у ПриватБанку — використовувати Приват24. Для цього:

 1. Увійдіть в систему віддаленого банкінгу за допомогою свого логіна і пароля на сайті https://www.privat24.ua/.
 2. З головної сторінки особистого кабінету перейдіть на вкладку «Депозити».
  Розділ «Депозити» в Приват24
 3. З переліку вкладів виберіть «Скарбничку».
  Розділ «Скарбничка» в Приват24
 4. В меню управління послугою вкажіть варіант «Зняти гроші».
 5. Виберіть карту, на яку слід зарахувати грошові кошти. Обов’язково вкажіть, що потрібно зняти всю суму.

При розірванні договору, нараховані проценти перераховуються за ставкою 1% річних. Враховуйте, що відсотки від вкладів, розміщених після 1 серпня 2014 року, оподатковуються, тому сума виплати буде зменшена на суму податку.

Однак повне зняття грошей не анулює депозитний договір. Навіть якщо клієнт зніме всю суму, на наступний день договір буде автоматично продовжений на новий термін. Щоб гроші більше не списувалися з карти в «Скарбничку», потрібно відредагувати умови поповнення. Зробити це можна:

 • Через вкладку управління депозитами.

Для цього:

 1. зайдіть в меню управління послугою;
 2. в поле, де вказана карта, з якої перераховуються гроші, натисніть кнопку «Змінити»;
 3. зніміть зелені галочки біля кожного умови накопичення, якщо їх декілька;
 4. натисніть кнопку «Зберегти налаштування».
 • Якщо клієнт поставив умову поповнення вкладу щомісячної фіксованою сумою, то можна внести зміни в календар регулярних платежів.

Для цього необхідно:

 1. перейти з головної сторінки на вкладку «Всі послуги». З переліку послуг виберіть «Регулярні платежі»;
 2. в розпочатому календарі клікніть на дату, в яку повинні списатися гроші;
 3. біля платежу будуть доступні 3 варіанти: «Призупинити», «Редагувати», «Видалити». Натисніть на кнопку «Видалити» — відбудеться автоматичний перехід в меню управління депозитом. Далі відключення послуги проводиться за аналогією, описаної вище процедури.

Крім як в деськтопной версії віддаленого банкінгу Приват24, можна зняти заощадження, і призупинити списання грошей в мобільному додатку «Скарбничка». Також у ПриватБанку розроблений додаток «Мої вклади», за допомогою якого можна управляти своїми накопиченнями.

Через термінал самообслуговування

Крім варіанту як закрити скарбничку в Приват24, можна скористатися іншими способами. Щоб зняти депозит і розірвати договір в ТСО або банкоматі ПриватБанку, дотримуйтеся наступного порядку дій:

 • термінал Приватбанкувставте свою карту в пристрій і введіть пін-код;
 • виберіть пункт меню «Банківські послуги», далі «Скарбничка»;
 • на екрані з’явиться інформація про залишок на депозитному рахунку і перелік карт з умовами накопичення. Спочатку скасуйте платежі, а потім натисніть кнопку «Зняти всю суму»;
 • з переліку своїх карт виберіть те платіжний засіб, на яке слід зарахувати внесок.

По телефону

Зателефонуйте на цілодобовий номер підтримки ПриватБанку 3700. Щоб дізнатися залишок на депозиті, натисніть кнопку 9, а потім клавішу 2. Щоб розірвати договір і перерахувати гроші на свою карту — дочекайтеся зв’язку з оператором і віддайте відповідне розпорядження.

Уточнити актуальний баланс на рахунку можна відправивши смс зі словом KOPILKA на номер 7060. Щоб деактивувати послугу, потрібно відправити на той же номер слово OFF.

У відділенні

Завітайте до будь-якого відділення ПриватБанку з паспортом щоб розірвати депозитний договір. Уповноважений співробітник банку проведе звірку особистості клієнта, а потім відключить послугу. Щоб підтвердити операцію, може знадобиться повідомити пароль з смс, яке надійде на номер телефону клієнта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector