Як змінити ПІН-код картки ПриватБанку через Приват24: докладна інструкція для користувачів

Зміна ПІН коду пластиків карти може знадобитися з багатьох причин. І якщо виникла така необхідність, але ви не знаєте, як поміняти ПІН-код на картці ПриватБанку через Приват24, скористайтеся рекомендаціями нижче:

Крок 1. Вхід в систему

Входимо в захищену систему сервісу інтернет банку https://privat24.privatbank.ua за допомогою введення зазначеного при реєстрації номера телефону і пароля. Переходимо у вкладку «Мої рахунки», і зупиняємо вибір на мапі, ПІН — код якої хочете змінити.

Крок 2. Управління рахунком

Відкриваємо потрібний картковий рахунок. На сторінці, знаходимо кнопку «Управління картою / рахунком». Вона знаходиться над таблицею з виписками. Переходимо по цій записи в наступну сторінку індивідуальних налаштувань карткового рахунку.

Управління картою в Приват24

 Крок 3. Налаштування управління доступом

У вікні представлений перелік можливих операцій, які можуть знадобитися клієнту з метою безпеки або настройки комфортного користування системою. Знаходимо блок «Налаштування і послуги». 3 пункт цього блоку — PIN-код. Натискаємо на кнопку «Змінити» в рядку цього запису.

Змінити ПІН-код карти в Приват24

Далі в який з’явився новому вікні, слідуємо підказкам системи, і для підтвердження послуги знову натискаємо «Підтвердити».

 Крок 4. Підтвердження процедури

В результаті попередніх дій системою на телефон клієнта відправляється динамічний одноразовий код і відкривається нове вікно. В з’явилося поле необхідно ввести 8 цифр одноразової комбінації з СМС і кнопкою «Підтвердити» завершити процедуру зміни ПІН — коду.

 Крок 5. Отримання нового ПІН — коду

Через кілька секунд система створить індивідуальну комбінацію PIN-коду, і відправить СМС з його вказівкою на телефон власника картки. Отриманий код доступу до пластикової картки рекомендовано запам’ятати або записати, а повідомлення з мобільного телефону видалити. Такі дії убезпечать фінансові кошти на картці ПриватБанку при втраті мобільного пристрою або шахрайських діях третіх осіб.

Крок 6. Активація нових кодів доступу

Активувати новий ПІН-код можна за допомогою будь-якої операції з картою в банкоматі. Якщо автоматично створена комбінація погано запам’ятовується або просто не подобається, її можна поміняти на іншу в будь-якому банкоматі, або спробувати щастя, повторно здійснивши описану вище операцію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector