Як змінити пароль в Приват24: покрокова інструкція з картинками

Переоцінити зручність інтернет банку досить складно. Адже не потрібно стояти в задушливій черзі до фінансової установи, щоб оплатити комунальні послуги або відправити гроші на картку родичу в інше місто. Для безперебійної роботи з сервісом необхідно завжди мати при собі телефон, номер якого вказаний при реєстрації і пам’ятати пароль входу. Якщо комбінація цифр погано запам’ятовується, може виникнути маса проблем.

Наприклад, після трьох спроб входу в систему з зазначенням неправильного коду призводять до блокування користувача. Потрапляючи в таку ситуацію, багато хто починає дзвонити в Приватбанк і намагатися вирішити проблему за допомогою підказок консультантів, інші — відправляються до найближчого відділення з питанням, як поміняти пароль на Приват24. Але зробити це можна в будь-який момент без допомоги співробітників фінансової установи і самостійно, виконавши нескладний алгоритм наступних дій.

Якщо ви забули пароль від Приват24 дивіться статтю «Відновлення забутого пароля від Приват24 всього за кілька хвилин».

Крок 1. Вхід в систему

Якщо хочете змінити свій вхідний код від Приват24, можна це зробити в будь-який момент. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт системи https://www.privat24.ua, той, яким ви користувалися раніше. Інтерфейс сторінки знаком всім користувачам системи. У віконця з даними для входу, ввести свої дані, а саме, номер мобільного і пароль. Потім увійти в систему звичним способом.

Крок 2. Перехід в розділ «Усі послуги»

Зверху сторінки, що відкрилася розташовані вкладки для комфортного управління роботи з системою. Входимо у «Все послуги» — це третя вкладка, яка знаходиться відразу за кнопкою «Мої рахунки». Саме в ній є меню, яке знадобиться для зміни коду.

Крок 3. Налаштування

На сторінці сервісу «Всі послуги» знаходиться великий перелік послуг, якими може скористатися кожен клієнт установи. У цьому меню потрібно знайти кнопку «Налаштування». Вона розташована практично в кінці (друга знизу) запропонованого списку послуг і по ній перейти на необхідну сторінку.

Крок 4. Вхід в систему безпеки

Після входу в «Налаштування» перед користувачем відкривається нове меню, і тут важливо не помилитися з вибором необхідної операції. Ця сторінка призначена для налаштувань доступу до карт в Приваті і системі інтернет банку. Тому читаємо уважно запропоновані варіанти послуг і знаходимо пункт «Безпека». У ньому всього два підпункти: «Зміна логіна» і «Зміна пароля входу». Перший в даному випадку нам не потрібен, а от якщо є бажання змінити код для входу, то користуємося другим підпунктом.

Налаштування

Крок 5. Новий пароль

Після натискання кнопки зміна коду на екрані з’явиться нове вікно, в якому розташоване всього 3 рядки для заповнення. У першій потрібно правильно вказати старий пароль, Той під яким ви кілька хвилин тому зайшли в систему. У другій і третій рядку новий пароль, який легко запам’ятати. Складатися він повинен не менше ніж з 6 символів. Бажано якщо це будуть не тільки цифри, але і букви. Така комбінація буде більш безпечною для користувача.

Після введення потрібної інформації необхідно натиснути кнопку «Продовжити».

Зміна пароля в Приват24

Крок 6. Підтвердження вибору

Після виконання всіх дій описаних вище, на телефон клієнта буде відправлений динамічний пароль підтвердження. З отриманого СМС одноразовий код необхідно ввести в з’явилося поле і натиснути кнопку «Продовжити».

 Крок 7. Результат і вхід в систему

Після правильного виконання всіх описаних вище рекомендацій новому вікні з’явиться результат зміни пароля. Щоб перевірити роботу своїх даних досить вийти з системи і вже під новим паролем повторно увійти в Приватні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector