Як роздрукувати квитанцію про операції в Приват24

Як роздрукувати квитанцію в Приват 24? — питання, яке в наші дні дуже актуальне. Велика частина клієнтських платежів в ПриватБанку проводяться саме за допомогою віддаленого банкінгу, адже це швидко і зручно. Деякі з них потребують підтвердження документами. Але навіть сьогодні не всі знають, як в мережі Інтернет роздрукувати квитанцію про оплату покупки або послуги.

Як роздрукувати квитанцію про оплату

Будь-які дії, виконані в режимі онлайн, можуть бути підтверджені відповідним документом, який можна зберегти на комп’ютері в електронному вигляді або відправити на друк. Зрозуміло, що роздрукувати квитанцію з Приват24 не вийде, якщо у вас під рукою немає принтера. У будь-якому випадку всім буде корисно знати, як отримати свій чек в онлайн-режимі.

Залежно від того, яка послуга здійснюється, інструкція може бути різною. Розглянемо всі ситуації окремо.

Сервіс квитанцій та довідок

На сайті онлайн-банку існує спеціальний розділ, присвячений документації по багатьом платежах. Щоб ознайомитися з ним і отримати чек, коректний:

  1. Авторизуйтесь в Приват24;
  2. Відкрийте вкладку «Всі послуги»;
  3. Виберіть розділ «Послуги»;
  4. Ви побачите два розділи внизу: «Сервіс квитанцій» і «Сервіс довідок»;
    Сервіс квитанцій та довідок в Приват24
  5. Відкрийте той, який вам потрібен.

Якщо в період користування Приват24 ви проводили будь-які фінансові операції, то в першому розділі ви знайдете їх архів. Виберіть період, коли проводився платіж, виберіть потрібну операцію і ви отримаєте всю необхідну інформацію по ній в форматі чека. Його можна зберегти в різних форматах або роздрукувати.

У розділі «довідок» можна замовити будь-яку довідку про перекази, рахунках, депозитах тощо., Отримати інформацію по коду, рахунку, датою тієї чи іншої операції.

Чеки по переказах між рахунками і за покупки

Є й інший розділ, присвячений квитанціями. Чек будь-якого платежу можна знайти в розділі «Архів». У ньому зберігаються відомості по всім проведеним послуг в банку. Потрібно вибрати необхідний розділ і миттєво отримати потрібні відомості. Наприклад, вибираємо «Перекази і платежі».

У розділі міститься список всіх дій, які були проведені клієнтом. Внизу документа можна замовити відправку на електронну пошту, зберегти в різних форматах, надрукувати на принтері.

Інші способи і корисна інформація

Як роздрукувати квитанцію в Приват24, ми вже розібралися. Але не забувайте, що в терміналі Приватбанку, в банкоматі, на касі, на будь-якому обміннику теж можна отримати підтвердження про платіж.

Якщо ви користуєтеся ТСО або банкоматом, в кінці будь-якої процедури вам буде запропоновано надрукувати чек.

Отримати документ можна і в касі. Виписка про виконані дії обійдеться вам в символічну плату.

Важливо пам’ятати, що чеки, паперу та виписки у банку — це офіційні підтвердження проведених банківських процедур. Це — важливі документи, які є гарантом чесності сторін. У разі виникнення конфліктних ситуацій з переказами, покупками і платежами банківська документація завжди зіграє на руку клієнтові.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector