Як поповнити Тріолан через Приват24: просте керівництво для новачків і інші способи оплати

Поповнити Тріолан через Приват24 тепер можна, навіть не виходячи з дому. Онлайн-банк від ПриватБанку дозволяє сплатити послуги Інтернету або ТБ. Зробити це можна буквально за кілька міну.

«Тріолан» — успішна компанія, що займається наданням послуг телебачення та Інтернету. На сьогоднішній день вона співпрацює з багатьма організаціями, в тому числі і з найбільшим банком України — ПриватБанком.

Пряме поповнення через Приват24

Поповнити свій особистий рахунок інтернету або телебачення можна декількома способами. Оплачувати через сервіс віддаленого-банкінгу Приват24 простіше, зручніше і швидше за все. Щоб це зробити, виконайте нескладну інструкцію:

  1. Зайдіть в Приват24 і виберіть вкладку «Мої платежі»;
  2. На цьому етапі сервіс запропонує вам вибрати один з платежів по вже існуючому шаблоні. Оскільки ми будемо оплачувати послуги Тріолан вперше, нам потрібно створити новий платіж;
  3. Щоб створити платіж, введіть в поле пошуку назву компанії «Triolan», як показано нижче;
  4. Якщо назва була введена правильно, в списку результатів виберіть компанію «Triolan»;
  5. Введіть номер особового рахунку, який потрібно поповнити;
  6. Виберіть, який картою ви будете здійснювати операцію;
  7. Підтвердіть операцію.

Виконавши цей короткий перелік дій, ви зарахувати на свій рахунок необхідну суму коштів.

Відзначимо, що таким способом можна поповнювати як рахунок вашого ТВ, так і рахунок інтернету.

Інші способи поповнення за допомогою Приват24

Переказати гроші на певну послугу із застосуванням своєї картки в Приват24 можна і іншим способом. Для цього потрібно скористатися одним з онлайн-сервісів, які пропонують відповідні послуги. Одним з найбільш зручних і популярних сервісів є prydbay.com.

Зайшовши на сайт, ви побачите, що сервіс пропонує вибрати «Triolan» вже на головній сторінці. Вибираємо і натискаємо «Поповнити». Далі сайт запропонує зробити це через кілька способів. Нам потрібно через Приват24, тому ми виберемо його. Але спочатку сервіс потребують заповнити кілька полів. Насамперед вказуємо рахунок, на який будуть переведені гроші, далі свою електронну адресу та суму. Після потрібно вибрати спосіб оплати (карткою Приват). Після підтвердження завершите операцію.

Зверніть увагу, що в процеси заповнення реквізитів та суми зарахування на сайті буде відображатися підсумкова сума до оплати з комісією. Таким чином, ви відразу дізнаєтеся, скільки грошей буде списано з вашої кредитки.

Оплатити Тріолан через Приват24 або за допомогою інших онлайн-сервісів сьогодні дуже просто. Для цього потрібно знати свій рахунок в Тріолані і виконати нескладні операції в інтернеті, заповнивши кілька інформаційних полів.

Що робити якщо грошей на поповнення немає?

Іноді трапляється така ситуація, що грошей на поповнення інтернету немає, а вам терміново потрібен доступ до нього, так як у вас робота, навчання, ігри, соціальні мережі все там! Вихід є! Ви можете взяти позику всього під 0,01% на термін від 1 до 30 днів! Виплата протягом 28 хвилин на карту банку! Ми спеціально обрали для вас кращі організації в Україні за позиками.

Чому вам це потрібно і вигідно?

Тому що, ви отримуєте займ майже під 0%, оплачуєте інтернет і віддаєте протягом 30 днів тугіше суму яку ви брали заплатимо 1-10 гривень відсотків!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector