Відділення ПриватБанку: історія розвитку

Приват Банк є найбільшим національним банком України, в ньому обслуговується понад 51% населення країни. відділення ПриваБанк розміщені по всій території України, їх можна зустріти не тільки в містах, але і в районних центрах, селищах міського типу та навіть селах. ПриватБанк є системно важливим для України, в ньому зосереджена третина всієї банківської системи країни. відділення ПриватБанку розміщені і за кордоном, представництва є в Латвії, Португалії, Італії, в Грузії, на Кіпрі, в Пекіні і ін. країнах.

Історія створення і розвитку ПриватБанку

Банк був заснований в 1992 році і був одним з перших приватних фінансових установ. Надійність банку в найважчих періодах дозволила залучити до себе значну кількість клієнтів. Цьому сприяла і фінансова політика, завдяки якій люди стали довіряти збереження своїх заощаджень «Привату». Також потекли доходи від укладення контрактів з приватними і державними організаціями з обслуговування співробітників через «ПриватБанк». Політика була спрямована і на залучення пенсіонерів, для яких переклад пенсії в даний банк був вигідним.

Завдяки різнобічному залученню клієнтів, всіляких акціях і програмах, а також надійності фінансової установи, воно стало настільки популярним, що на початок 2016 року налічувало понад 2500 відділень ПриватБанку по всій території країни. Що стосується банкоматів, то скористатися ними можна в будь-якому торговому центрі, а термінали розміщені практично в кожному магазині. В кінці грудня 2016 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про націоналізацію ПриватБанку. Такому кроку передували деякі труднощі, які спіткали фінансового гіганта України.

Робота відділень «Приват Банку»

Вдаватися в подробиці про банківські негаразди ми не будемо. Скажемо лише, що установа гідно трималося і до кінця наповнювало банкомати готівкою. Такий поворот подій шокував всіх, але власники «Привату» гідно витримали удар, не стали ставити палки в колеса державі, адже вони чітко розуміли, що від цих міжусобиць постраждають прості вкладники, є народ. Після зміни керівництва в самих відділеннях ПриватБанку нічого не змінилося, всі співробітники залишилися на своїх робочих місцях.

Були незначні труднощі з розрахунками юридичних осіб, а також протягом тижня люди не могли зняти свої гроші ні в відділеннях, ні в банкоматах. Поступово перехід влади закінчився, пройшов він максимально безболісно для клієнтів «Приват Банку». Варто сказати, що акції такого величезного фінансової установи, з представництвами за кордоном, були продані Кабінету Міністрів за 1 грн. Дехто каже, що це чистої води «віджимання» по новому, а інші вірять в те, що «Приват Банк» міг стати, якби його не врятував Кабінет Міністрів України.

Після націоналізації в специфіці роботи відділень стали виникати непередбачені труднощі. Зокрема це відноситься до частого зависання програмного забезпечення. Збираються черги через повільну роботу програм, що створює масу незручностей клієнтам. Всі передові технології, які використовувалися «Приват Банком» до націоналізації, залишилися. Це онлайн сервіс Приват24, одноразові СМС паролі, прив’язка телефонів клієнтів. В іншому ж, практично за рік існування, інноваційних змін в даному банку помічено не було.

У відділеннях завжди можна оформити кредит, замовити кредитну карту або отримати кредит готівкою, оформити страховку або дізнатися що таке статус контроль і кредитна історія, отримати безкоштовну консультацію менеджера фінансової установи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector