Відділення Приватбанку працюють у неділю

Іноді виникає ситуація, коли необхідно звернутися за послугами банківської організації в вихідний. Як знайти працююче відділення Приватбанку в неділю або суботу?

Найпростіший спосіб вирішити це питання — зателефонувати на гарячу лінію Приватбанку за номером цілодобової служби підтримки 3700. Це безкоштовний номер довідки Приватбанку, за яким ваш дзвінок буде зафіксований і найближчим часом з Вами зв’яжеться оператор Привату і проконсультує Вас по цікавить Вас. Підтримка здійснюється по всій території України і не має значення з якого міста надійшов дзвінок, з Києва, Ужгорода або Маріуполя. Оператор знайде необхідну інформацію в загальній базі даних Приватбанку і надасть Вам її.

Зверніть увагу!!! При зверненні в службу підтримки за номером 3700 бажано дзвонити з телефону зареєстрованого як ваш основний фінансовий номер в Приватбанку. В іншому випадки час очікування відповіді на лінії може скласти до 15- 20 хвилин. Це досить довго і не дуже зручно.

Ще один спосіб дізнатися графік роботи відділень у неділю — це відвідати офіційний сайт Приватбанку. На ньому в розділі https://privatbank.ua/map ви можете вибрати необхідний регіон на карті і за допомогою зручного фільтра відфільтрувати відділення відповідні необхідним параметрам.

За даними офіційного ресурсу на наш жаль відділень працюють в неділю практично немає. Не стали винятком і отдеденія Приватбанку в Києві. Втім Ви самі можете в цьому переконатися відвідавши карту відділень Приватбанку.

У неділю працює два відділення в Житомирі .Находятся вони за адресами вул. Київська 77 і Житній ринок 1. Працює два відділення у Вінниці за адресами вул. Келецька 78 В і Миколи Оводова 51. Працює одне відділення в місті Одеса по вулиці Базова 20 і одне в місті Маріуполь по вулиці Металургів 60 а. Також на карті позначені як працюють три відділення в Київській області в Броварах, Борисполі та Ходосіевке. На жаль відділення працюють у неділю в Києві на карті не позначені.

Що стосується суботи, то тут зовсім інша ситуація. Практично в кожному місті головне відділення працює в суботу. У великих містах по мимо головного відділення в цей день тижня також працюють і деякі додаткові офіси банку. Графік роботи в різних містах може відрізнятися. Тут ми знову радимо Вам уточнювати інформацію по карті або телефону 3700.

Хочемо також нагадати, що Приватбанк є найбільш інноваційним банком в Україні. Більшістю його послуг можна скористатися через банкомати або термінали самообслуговування, які працюють цілодобово. Значна частина послуг банку доступна онлайн. Для їх замовлення зовсім не обов’язково відвідувати відділення банку. Про дивитися послуги Приватбанку доступні онлайн можна на відповідній сторінці нашого сайту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector