Захист на кожен день від Приватбанку

Життя людини несе найнесподіваніші ризики. Нещасні випадки на вулиці або в автомобілі, на дачі і квартирі, на роботі і відпочинку не так вже й рідкісні. Це можуть бути переломи та інші травми, опіки, отруєння, укуси тварин, наслідки протиправних дій інших осіб, ураження блискавкою та електричним струмом. Багато заняття (спорт, екстремальний відпочинок, відпочинок в екзотичних країнах, професії водіїв, шахтарів, будівельників, на шкідливих виробництвах та ін.) Досить небезпечні. Тому постійне страхування здоров’я і життя — це розумний спосіб інвестувати в своє (або інших людей) спокійне майбутнє.

Переваги страхування в Приватбанку

Програма Приватбанку «Захист на кожен день» працює для кожної людини, в будь-якій точці світу, у взаємодії з великими страховими компаніями «Uniqa», «MetLife», «AXA life», «Універсальна», «Кредо». Вона допомагає створити фінансову «подушку безпеки» на найважчий випадок — несподівана втрата здоров’я або смерть близької людини, що призводить до значних витрат на тлі непрацездатності.

Попередньо оформлений договір страхування стає рятівним джерелом грошей під час лікування, на період дії листка непрацездатності або на період відновлення. Будь-хто може стати страхувальником по відношенню до себе або іншої людини, який отримає відшкодування (вигодонабувач). Якщо страхується здоров’я і життя неповнолітнього, то гроші за страховкою виплачуються законним представникам, опікунам, близьким родичам або самій дитині до досягнення нею 18 років. Страхові виплати успадковуються за законом.

Щомісячні страхові внески — невеликі платежі, які малопомітні навіть для маленького бюджету (від 20 гривень на місяць), а страхова сума, навпаки, значна. Підключення регулярних платежів до карти Приватбанку виключає банківські комісії, а за допомогою додатка Приват24 можна швидко оформити договір, розірвати його, повідомити про настання страхового випадку. Гаряча лінія Приватбанку надає нарівні зі страховою компанією потрібну підтримку. Документи по страховому випадку подаються через банківське відділення, а гроші надходять на рахунок протягом одного дня.

Як оформити страховку

Страховку можна оформити онлайн на нашому сайті в розділі «Послуги Приватбанку». Для цього просто перейдіть у відповідний розділ і виберете іконку «Захист на кожен день» в нижньому банері сторінки.

Також підписання страхового поліса можна здійснити через через додаток Приват24. Це не займе більше 5 хвилин. Для оформлення потрібно зайти в меню «Мої рахунки», вибрати «Страховки» à «Оформити страховку» à «Захист на кожен день». Шаблони договорів та публічних оферт розміщуються на сайтах страхових компаній.

Про страхувальника в типовий договір вносяться такі відомості: П.І.Б., дата народження, адреса, ІПН, паспортні дані, контакти, про застраховану особу — П.І.Б., дата народження, адреса. В меню банківського додатка в розділі «Мої страховки» укладений договір можна вивести на друк.

Розірвання договору проводиться або по телефону 3700, або через Приват24: в меню «Мої рахунки» вибрати «Страховки» à «Мої страховки» à «Вибір договору» à «Розірвати».

Заявка про настання страхової події проходить по тих же каналах. В Приват24 в меню «Мої рахунки» à «Страховки» à «Страховий випадок» à «Вибір продукту» необхідно вибрати «Заявити про страхову подію».

Розміри страхових виплат

Страхові компанії пропонують на вибір страхувальника покриття в розмірі 50, 125 або 250 тисяч гривень. Щомісячні платежі відповідно складають 20, 50 або 100 гривень на місяць. Якщо настає нещасний випадок, то від суми покриття нараховується від 1 до 100%. 100% суми страховки виплачується при найважчих травмах, що призвели до інвалідності, та / або смерті застрахованої особи. За другу половину 2018 року Приватбанк виплатив понад 80 млн. Грн. за страховими платежами. Застосовувані коефіцієнти містяться в «Правилах добровільного страхування від нещасних випадків». Страховий поліс дає загальне уявлення про розміри виплат залежно від типу пошкодження.

Страховий випадок людина постраждала на роботі

Види пошкоджень і розміри виплат залежно від страховика і тяжкості каліцтва:

  • Пошкодження хребта і тазу — від 3-5 до 33-40%
  • Пошкодження кінцівок — від 2-3 до 50-100%
  • Обмороження, термічні і хімічні опіки — від 2-5 до 50-100%
  • Пошкодження м’яких тканин тіла — від 1-3 до 10-70%
  • Пошкодження нервової системи, черепно-мозкова травма — від 3-5 до 50-100%
  • Пошкодження органів зору — від 3-5 до 45-100%
  • Шкідливо впливає на слух і дихання — від 3-5 до 50-60%
  • Пошкодження органів сечостатевої системи — від 5-6 до 50-60%
  • Пошкодження органів травлення — від 3-5 до 50-100%
  • Пошкодження органів серцево-судинної системи — від 5-7 до 25%

Відгуки про програму «Захист на кожен день»

Страхувальники помітили, що Приватбанк, як страховий агент, працює з надійними компаніями, які дорожать своєю репутацією. Таким чином, сумлінність страховиків підвищує довіру до банку. Оформлення страховок в Приваті виходить дешевше, ніж у інших страхових агентів, і включає ті страхові випадки, які дійсно можуть мати місце.

Страхові виплати, за відгуками, надходять на рахунок швидко. В одних випадках, для їх отримання необхідно подати мінімальний пакет документів (медичну довідку, рентгенівські знімки), в інших — цей перелік розширюється. Чим більше виплата покладається, тим прискіпливіше страховики вивчають ситуацію.

Гіпмс зі скарбами (фото з фільму Діамантова рука)

Програма «Захист на кожен день» працює з першого дня укладення договору. Це означає, що зробивши перший внесок і незабаром постраждавши від нещасного випадку, застрахований людина отримує всю покладатися суму. Позитивні відгуки про програму залишають батьки, чиї діти регулярно займаються спортом і отримують то розтягнення, то вибиті суглоби та ін. Поповнення карти на кілька тисяч на рік по страховці компенсує їм не тільки матеріальні, а й моральні витрати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector