Купити проїзний документ на пасажирський транспорт, використовуючи сучасні сервіси, можна за кілька хвилин, слідуючи підказкам програми, і виконуючи потрібні дії. Після його придбання на певний вид транспорту в мобільний додаток або на зазначену електронну пошту приходить файл з електронним квитком. Далеко не в кожному поїзді або автобусі досить пред’явити такий електронний документ. Досить часто співробітники компаній перевізників вимагають проїзні в паперовому варіанті. Є кілька способів як роздрукувати квиток в Приват24 або за допомогою інших варіантів.
Способи роздруківки квитка
Роздрукувати придбаний проїзний документ можна різними способами.
В Приват24
Купити квиток в сервісі Приват24 можна в будь-який час. Головною умовою є наявність інтернет з’єднання. Роздрукувати квиток через Приват24 можливо відразу двома способами:
- увійти в програму, потім в меню — «Всі послуги» — «Квитки», далі перейти у вкладку «Архів». З доступного списку вибрати потрібний, натиснути на QR-код і відправити на друк принтера;
- здійснити подібну процедуру можна через меню «Квитки» у верхньому рядку Приват24. Потім потрібно перейти в меню «Архів», відшукати цікавить файл і натиснути на QR-код. Після відкриття всього документа відправити на друк.
Перевагою такого способу перенести електронний проїзний на паперовий носій є можливість роздруківки без виходу з дому. Немає ніякої необхідності стояти в чергах в банку, процедура, при наявності принтера, займає всього кілька хвилин.
У терміналі самообслуговування
Відсутність будинку обладнання для друку не стане перешкодою для користування послугою купівлі електронного квитка. Проїзний документ можна роздрукувати в терміналі самообслуговування. Подібні пристрої розташовані на всій території міста, відшукати термінал не складе великих труднощів.
Способів як роздрукувати квиток в терміналі Приватбанку, є кілька:
- в головному меню терміналу вибираємо кнопку — Роздрукувати квитанцію, далі в рядку, що з’явився вводимо спеціальний номер, і натискаємо кнопку Друк. Через секунду готовий документ забираємо з вікна видачі чеків;
- вставляємо карту в приймач карт, підтверджуємо авторизацію, далі переходимо в меню «Квитки» — «Архів», знаходимо потрібний документ, тиснемо кнопку «Роздрукувати», забираємо чек.
Головні плюси використання такого варіанту: процедура займає кілька хвилин, знайти термінал не проблема, достатня кількість обладнання встановлено в найдоступніших місцях.
На сайті bilet.pb.ua
Сайт bilet.pb.ua дозволяє роздруковувати поїзні документи на будь-який вид транспорту, кіно, або інший захід. Для проведення процедури необхідно:
- переходимо на сайт bilet.pb.ua;
- проходимо авторизацію, вводимо номер телефону;
- відкриваємо меню «Архів», яке знаходиться у верхній частині вікна;
- вибираємо потрібний об’єкт;
- відправляємо на друк.
Переваги подібного сервісу: зрозуміле меню для користування, роздруківка займає кілька хвилин.
Для проведення операції важлива наявність принтера.
У касах вокзалів
Каси вокзалів надають безкоштовну послугу по роздруківці проїзних, які були придбані через інтернет. Отримати оригінал документа можна не пізніше ніж за півгодини до відправлення транспорту. Як правило, скористатися такою можливістю можна без черги.
Для отримання квитка потрібно продиктувати касиру код замовлення, який вказаний в електронному вигляді. Через кілька хвилин ви отримуєте на руки оригінал документа.
Переваги такої печатки: не займає багато часу, отримання оригінального проїзного документа на конкретний вид транспорту.
Сервіси віддаленої покупки проїзних документів зберігають час на черги в вокзальних касах. Купувати і роздруковувати замовлення можна 24 години на добу.