2 типу вкладів в ПриватБанку

Вклади в ПриватБанку: 2 основних типи депозитів

Збереження грошей на депозиті в ПриватБанку вибрали багато українців. За статистикою ощадний рахунок відкрили понад 50% українців саме в цьому банку. Вигідні ставки і умови обслуговування, можливість контролювати накопичення через систему онлайн-банкінгу — саме це стало причиною популярності вкладів у ПриватБанку.

види вкладів

Банк пропонує вклади в декількох грошових одиницях. Цей параметр впливає на ставки і терміни. Але крім конкретних програм, варто знати про загальні можливості оформлення депозиту в ПриватБанку. Слід виділити такі:

 • строкові депозити можна знімати частинами на будь-якому етапі. При цьому стартова ставка дохідності буде нижчим;
 • пенсійний депозит можна відкривати тільки при наявності пенсійного посвідчення;
 • у всіх депозитах є опція автоматичної пролонгації. При цьому автоматично застосовуються ставки, що діють на дату пролонгації;
 • при достроковому розірванні договору ставка перераховується за 1% річних. Це правило діє, якщо не вибрана при оформленні опція дострокового розірвання.

У гривні

Вклади ПриватБанку в гривні одні з найбільш затребуваних. Існує кілька різних програм.

Серед гривневих, особливою популярністю користується «Стандарт». Його можна відкрити на термін від 1 до 24 місяців з автоматичною пролонгацією.

Серед інших особливостей цієї програми:

 1. При пролонгації на наступний період до стартової ставки додається 0,5%. Це правило працює для вкладів тривалістю від 3 до 12 місяців.
 2. Є можливість поповнення вкладів будь-яким зручним способом: через Приват24, термінал, касу банку.
 3. Капіталізація відсотків, при бажанні, відбувається щомісяця.
 4. Ставки залежать від опції дострокового розірвання. Якщо вона прописана в договорі, то від стартової ставки віднімається 2,5%.

Що стосується конкретних ставок, то вони залежать від терміну вкладу. конкретніше:

 • 1-2 місяці — 8,75%.
 • 3-5 місяців -13,75%.
 • 6-8 місяців — 14,5%.
 • 9-12 місяців — 13%.
 • 18 і 24 — 10%.

Наступна популярна програма — «Джуніор». Розрахована на відкриття депозиту дорослими на користь дитини до 16 років. Це довгостроковий депозит на 12 місяців і ставкою 16,5% річних. Капіталізація в кінці терміну, є автоматична пролонгація.

Умова, при якому відкривається доступ до грошей, визначає дорослий, який оформляє його. Дитина отримає до вкладу повний доступ тільки по досягненню повноліття.

«Приват-вклад» варто вибрати тим, хто хоче зберігати гроші надійно, але при цьому мати до них доступ в будь-який час. Термін його дії — 12 місяців, ставка 7% на залишок, незалежно від того, відбувається зняття коштів чи ні.

До вкладів банку відноситься також «Стандартний безподатковий». Їм можуть скористатися всі клієнти, які отримують зарплату, соцвиплати на картку банку. Можна оформити депозит на термін від 1 до 12 місяців, при цьому ставка буде від 8,5 до 12,5% річних.

Ще одна цікава послуга, віднесена до розділу вклади — «Скарбничка». Її суть в тому, що на кожну карту можна встановити певну умову накопичення.

Наприклад, від надходжень на картку, зняття, залишку можна списувати певну суму або відсоток на цей накопичувальний рахунок. При цьому на залишок буде налічуватися 11% річних.

валютні депозити

Вибір депозитів ПриватБанку в валюті дещо менше. Для доларів і євро є по 3 доступних програми. Так, в доларах можна відкрити:

 • «Стандарт». Термін 1 місяць — ставка 1%, 3-5 місяців — 2,5%, 6-8 місяців — 2,75%, 9-12 місяців — 3%;
 • «Джуніор». Термін — 12 місяців, ставка 3%;
 • «Приват-вклад» — термін 12 місяців, ставка 1%.

Якщо передбачити можливість дострокового розірвання, то ставка зменшиться на 0,75% від значення базової.

В євро доступні такі програми:

 • «Стандарт». Термін 3-5 місяців — 1%, 6-12 місяців — 1,25%;
 • «Джуніор». Термін — 12 місяців, ставка — 1,25%;
 • «Приват-вклад». Термін — 12 місяців, ставка 0,5%.

Дострокове погашення, якщо його передбачити при підписанні договору, відніме 0,25% річних від базової ставки.

умови оформлення

Кожен, хто прагне оформити вклад в ПриватБанку, повинен ознайомиться з основними умовами. Серед них:

 • можливість відкриття вкладу в будь-якій валюті;
 • оформлення депозиту тільки громадянам, які досягли 18 років;
 • за бажанням — присвоєння імені депозитному вкладу;
 • внесення коштів на вклад здійснюється через касу, систему Приват24 або термінал самообслуговування;
 • тип капіталізації відсотків позначений в умовах за кожним вкладом. У більшості випадків — це щомісячна капіталізація або по закінченню терміну дії;
 • всі вклади застраховані і в разі банкрутства вкладники можуть розраховувати на отримання компенсації;
 • обслуговування за вкладом здійснюється в будь-якому відділенні.

способи оформлення

Дуже зручно, що оформити депозит можна різними способами, причому навіть не обов’язково вирушати для цього в відділення. Вибирайте зручний для себе спосіб і отримуйте вигоду від вкладених коштів.

У відділенні банку

Самий звичні варіант. Для оформлення потрібно відправитися в відділення з такими документами:

 1. Паспорт.
 2. Ідентифікаційний код.

Оформлення пройде швидко, не більше 15 хвилин. В процесі фахівець уточнить:

 • на який термін клієнт хоче оформити депозит;
 • чи потрібна можливість дострокового зняття;
 • в якій валюті вклад оформлюється.

За відповідями клієнта він підбере відповідний варіант і оформить договір. Клієнту залишиться тільки його підписати і внести необхідну суму через касу або термінал самообслуговування.

На сайті

Для оформлення таки способом потрібно зайти на офіційний сайт банку і перейти в розділ з депозитами. Там вибрати валюту, в якій планується оформити вклад і перейти в відповідну вкладку. Із запропонованого списку вибрати той, який підходить за умовами.

Слід звертати увагу на терміни, ставки, можливість зняття до закінчення терміну і доступність поповнення.

Вибравши підходящий — натиснути на кнопку «Оформити» і перейти в нове вікно. У ньому слід ввести номер телефону і після приходу на нього смс, код підтвердження. Далі відкривається сторінка оформлення і там слід внести інформацію в поля, які запропоновані банком:

 1. Термін депозиту. Відразу ж буде показана ставка.
 2. Сума вкладу.
 3. Ім’я депозиту, можна заповнювати за бажанням.
 4. Спосіб внесення грошей: готівкою або з карти.
 5. Як надходити з відсотками: додавати до суми депозиту або перераховувати на окремий рахунок.
 6. Натиснути «Далі». Відбудеться перехід на сторінку перевірки даних. Якщо все в порядку, то потрібно натиснути «Оформити».

Після отримання заявки, з клієнтом зв’язується співробітник банку і погоджує візит до відділення для оформлення паперового договору.

через Приват24

Порядок оформлення через Приват24 схожий із запропонованим вище алгоритмом. Але перш ніж оформляти вклад потрібно увійти в систему Приват24 і перейти в розділ «Мої депозити».

Розділ «Депозити» в Приват24

Там внести ті ж дані, що описано вище і оформити вклад.

Зручно, що в системі інтернет-банкінгу не потрібна додаткова ідентифікація клієнта і якщо на рахунку достатньо коштів, то внести їх на ощадний рахунок можна онлайн.

При оформленні через інтернет клієнту відводиться 30 днів для внесення коштів на депозитний рахунок. Саме з момент його поповнення і буде нараховуватися відсоток по вкладеним грошам.

Вклади в ПриватБанку досить вигідні, а оформлення швидке. Тож не дивно, що багато вибрали саме цей банк для зберігання і примноження власних накопичень.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector