Відсотки по депозитах в ПриватБанку

Сьогодні хотіли б Вам розповісти про те які відсотки по депозитах в ПриватБанку. У своєму житті кожна людина стикається з необхідністю накопичення грошей. Будь то на майбутню покупку автомобіля, квартири, оплати навчання на наступний рік або на випадок якихось неприємних непередбачених подій, наприклад, звільнення з роботи або хвороба дорогої людини. Загалом, щоб будь-яка з вищенаведених ситуацій не застала зненацька люди починають збирати. У той же час перед ними постає питання, де ж безпечніше тримати накопичені гроші, і найчастіше вони звертаються в банки, які будуть захищати їх вкладення від інфляції. Такий вид вкладення іменується депозитом.

Тобто депозит — це грошовий внесок, що підлягає поверненню в термін вказаний в договорі, що вноситься до кредитної установи з певною метою.
ПриватБанк пропонує скористатися послугою ПриватБанк кредит готівкою, і оформити такі депозити: Депозит Плюс Терміновий, Депозит Плюс, Стандарт, Приват-вклад, До запитання, Послуга накопичення «Копилка», і Стандарт Терміновий.

Давайте розглянемо відсотки по депозитах в ПриватБанку по кожному депозиту окремо:

— Відсотки по Депозиту Плюс Терміновий від ПриватБанку становлять 26% на 12 місяців; 25% на 6 місяців і 24% на 3 місяці. Виплати відсотків проводиться щомісячно.
— Депозит Плюс — Відсотки за цим депозитом від ПриватБанку 23% на 12 місяців, 22% на 6 місяців, 21% на 3 місяці і 21% на 1. Щомісячна виплата відсотків.
— Відсотки по депозиту Стандарт від ПриватБанку — 22% на 12 місяців, 21% на 6 місяців, 20% — 3 місяці і 19% — місяць.
— Стандарт Терміновий — відсотки по депозиту в ПриватБанку нараховуються щомісячно. На 12 місяців — 25%, на 6 місяців — 24%, 3 місяці — 23% і на місяць — 22%.
— Послуга «Скарбничка» — відсотки по депозиту в ПриватБанку нараховуються 20% — 12 місяців. Виплата відсотків проводиться при поверненні вкладу, можливо часткове зняття.
— Депозит «На вимогу» — відсотки від ПриватБанку за цим депозитом складають 1% — 12 місяців, щомісячна виплата відсотків.
— Відсотки по депозиту Приват-вклад нараховуються ПриватБанком 10% на 12 місяців. З можливістю часткового зняття.

оформляючи депозит в ПриватБанку вкладник отримує:
— впевненість у цілості його грошей від інфляції;
— додатковий дохід у зв’язку з нарахуванням відсотків від депозиту;
— можливість поповнювати вклади в будь-якому зручному місці через термінали самообслуговування.

Сподіваюся Вам була корисна наша стаття про відсотки по депозитах в ПриватБанку, і Ви розкажіть про неї своїм друзям за допомогою кнопок соціальних мереж які знаходяться трохи нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector