3 способи зменшити кредитний ліміт ПриватБанку

Як зменшити кредитний ліміт в ПриватБанку: 3 можливі способи

На всіх кредитних картах ПриватБанк встановлено певний ліміт позикових коштів. Його використання допомагає банку обмежувати суму доступного позики для використання тих чи інших клієнтом. Є різні варіанти як зменшити кредитний ліміт на картці ПриватБанку. Це особливо важливо в ситуації, якщо виплачувати позику по кредитці з кожним разом стає складніше.

необхідність обмежень

Кредитний ліміт — це сума банківських грошей, які доступні клієнту банку для оплати товарів і послуг, зняття готівкою в банкоматі.

Абсолютно на всіх кредитки це обмеження є. Так на популярній «Універсальної» максимум — це 55 тисяч гривень, на елітних картах граничний поріг вище.

Використання кредитної картки — це стандартний банківський займ, але на більш вигідних умовах. Так, жоден банк не дасть доступу навіть самому надійному клієнту до безмежної позикою. З кредиткою — аналогічно, чим більше надійність клієнта, тобто він має офіційне працевлаштування, регулярно погашає обов’язкові платежі і загальний борг, тим вище встановлений для нього ліміт. Якщо ж за оформленням кредитки звертається клієнт, ледь досяг 18 років, без роботи, то природно, йому не дадуть великий ліміт.

По суті, обмеження по кредитці потрібно банку, щоб гарантувати повернення позичених коштів.

Впливати на зміну ліміту в бік його збільшення клієнт сам не може, найчастіше підвищити планку йому пропонує банк. Що стосується зменшення — це у владі клієнта. Хоча зниження його з ініціативи банку також можливо.

Причини зменшення ліміту

Причинами зменшення можуть бути:

 1. Неможливість погашення поточних витрат по кредитці. Якщо сам клієнт бачить, що витрачає занадто багато позикових коштів, то краще ліміт зменшити. Так до фінансів просто не буде доступу, і про бездумних витратах доведеться забути. Якщо говорити про банк, то в разі, якщо клієнт не платить певний час або вносить недостатньо коштів, то ліміт для нього може бути знижений в односторонньому порядку.
 2. Зменшення розміру щомісячного доходу, якщо він перераховується на дебетову картку ПриватБанку.
 3. Отримання додаткової позики в ПриватБанку або іншому фін.учрежденіі, оскільки підвищується кредитне навантаження.
 4. Прострочення, штрафи в інших банках.

Оскільки ПриватБанк, як і інші фін.учрежденія країни, має доступ до кредитної історії клієнта, то він може отримати вичерпні дані по навантаженню і інших позик.

Способи знизити ліміт

Зниження його за особистою ініціативою зустрічається не так часто, але якщо ви все ж вирішили себе обмежити у витратах, то це можна зробити декількома способами.

В Приват24

Цей варіант один з найбільш зручних, адже не потрібно чекати своєї черги у відділенні, а зменшення порогу доступних засобів можливо в будь-який зручний час.

Перед тим як зменшити кредитний ліміт в системі Приват24, слід дізнатися порядок дій. А він виглядає так:

 1. Авторизуватися в Приват24 за допомогою логіна і пароля. Якщо ще немає реєстрації в інтернет-банку, то варто її пройти. Цей зручний інструмент управління рахунками буде завжди до речі.
 2. Необхідна вкладка — «Мої рахунки». Буде представлений список з доступних карт, потрібно вибрати ту, для якої планується змінювати ліміт. Після натискання на неї буде представлена ​​коротка інформація по карті.
  Вкладка «Мої рахунки» в Приват24
 3. Далі слід натиснути «Управління картою / рахунком» або вкладку «Змінити кредитний ліміт». У другому варіанті вдасться відразу ж перейти на сторінку зміні параметрів.
 4. Після переходу на сторінку управління потрібно знайти пункт «Кредитний ліміт» і натиснути кнопку «Змінити».
 5. Далі відривається сторінка, на якій можна коригувати ліміти. Система найчастіше автоматично вибирає карту, але їли цього не сталося, то потрібно натиснути пункт меню «Виберіть карту для зміни ліміту». Тепер залишилося тільки перетягнути повзунок на необхідну вам суму.

Зменшення максимального порога можливо, тільки якщо на карті є гроші і не висить борг.

Саме зміна відбудеться протягом 24 годин. Про це банк сповістить в смс або мейлом на електронну пошту.

У відділенні банку

Зменшити кредитний ліміт на картці ПриватБанку можна і у відділенні. Для цього слід взяти з собою карту, паспорт і номер телефону, до якого прив’язаний платіжний інструмент. Всі дії, які буде виконувати співробітник, аналогічні тим, що ви б провели в Приват24, але він входить в систему з банківської мережі.

Завершальний крок у зміні доступних кредитних коштів — смс, яке підтверджує проведені дії. Саме для цього потрібен з собою телефон, на який вона була зареєстрована.

По телефону 3700

За телефоном гарячої лінії ПриватБанку можливо провести багато операцій, в тому числі змінити обмеження по кредитці. Для того, щоб оператор зміг ідентифікувати клієнта потрібно пройти підтвердження, назвавши номер карти і свої клієнтські дані.

Далі повідомити співробітнику, що бажаєте змінити ліміт. Варто заздалегідь визначитися, який розмір ви хочете встановити. Оператор гарячої лінії проведе всі необхідні дії. По закінченню процедури клієнт отримає смс про успішне проведення коригування ліміту.

Щоб не потрапити в скрутне фінансове становище, краще самостійно обмежить суму доступну на кредитці. Так вдасться витрачати саме стільки, скільки зможете повернути.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector