«Швидкий кредит» в ПриватБанку: основні вимоги та порядок оформлення

Як отримати «Швидкий кредит» в ПриватБанку

У житті кожної людини трапляються події, що вимагає терміново великої суми грошей. Якщо він їй не має, то може звернутися до банківської установи, де після розгляду заявки йому, при позитивному рішенні, буде видана необхідна готівка. Але ця послуга пов’язана з необхідністю заповнення документів, очікування розгляду, яке триває кілька днів. Обставини не завжди це допускають. На допомогу прийде швидкий кредит від ПриватБанку. Фінансовою установою надається можливість його оформлення, не виходячи з власної квартири. У відділенні роздрукують копію договору, якщо є така потреба, або надішлють його по електронній пошті.

умови програми

Перш, ніж взяти в ПриватБанку Швидкий кредит, важливо вивчити умови наданої послуги.

Для його оформлення не потрібно заставне майно, поручителі.

Мінімальна сума позики починається з однієї тисячі гривень. Верхня межа обмежується 50 000. стягується одноразова комісія розміром 4.59%, така ж і щомісячна ставка.

Виплати здійснюються рівними частинами, їх роблять щомісяця. При виникненні прострочення за кожен день налічують 0.065% від недоплаченої суми. Допускається дострокове погашення без штрафних санкцій.

Гроші на карту надходять не позже15-20 хвилин після прийняття банком позитивного рішення. Але розгляд заявки може затягнутися до двох годин.

На підставі Закону України «Про споживче кредитування» протягом 14 днів позичальник має право відмовитися від послуги, повернувши повністю всю суму і відсотки, що набігли за цей період відсотки.

Вимоги та документи

Скористатися швидким кредитом може будь-який клієнт банку. Для цього не потрібно надавати додаткові документи: вся необхідна інформація вже внесена в базу. Є невеликий ряд вимог до особистості позичальника:

  • вік від 18 до 65 років;
  • громадянство України;
  • позитивна кредитна історія;
  • офіційне працевлаштування стане істотним плюсом.

Довідка про зарплату не обов’язкова.

При простроченні буде нараховуватися пеня, дані ненадійного клієнта занесуть на спеціальний ресурс клієнтів-просрочніков. Отримати Швидкий кредит від Приватбанку або будь-який інший продукт в будь-якому банку буде проблематично.

порядок оформлення

Позика надається на 12 або 24 місяці. Для її отримання клієнт повинен мати карту «Універсальна» або «Карту для виплат Голд».

Сервіс замовлення послуги доступний цілодобово, без вихідних.

Для оформлення потрібно ввести в пошукову систему посилання credit.privatbank.ua або перейти на сайт Приватбанку в розділ «Кредити» і там вибрати «Швидкий кредит».

«Швидкий кредит»

На сторінці є спеціальний калькулятор, який дозволить підрахувати щомісячні витрати на оплату необхідної суми кредиту. Для цього в віконце «Сума» вводиться необхідний розмір кредиту. Далі виставляється відмітка біля тривалості позики.

Для відправки заявки потрібно в графу з фінансовим номером ввести мобільний телефон. На нього прийде повідомлення з підтвердженням операції. Активується кнопка «Оформити кредит». Далі потрібно вказати дані особистої платіжної картки, на яку буде здійснено зарахування коштів.

Банк запропонує вивчити «Паспорт кредиту» і умови договору. Це обов’язкова дія, важливе для вивчення. Тільки після цього, якщо не виникли додаткові питання, ставиться відмітка у спеціальному полі.

Заявка вирушає до розгляду. Цей період може тривати до двох годин. У розділі «Перевірити статус заявки» доступна можливість подивитися інформацію про прийняте рішення. Для цього вводиться той же номер мобільного телефону, який внесений раніше.

Після позитивного рішення протягом 20 хвилин сума надійде на карту. Тепер найголовніше своєчасно вносити щомісяця зазначену суму, щоб не зіпсувати свою кредитну історію і мати можливість користуватися послугою в майбутньому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector