мобільний додаток

Мобільний додаток інтернет-банкінгу Приват 24 — це унікальна розробка від найбільшого банку України. Додаток спеціально адаптовано під мобільну операційні системи iOS і Android. Додаток постійно модифікується і підтримує найостанніші версії операційних систем.

Що собою являє мобільний додаток Приват 24?

По суті це той-же онлайн банкінг, тільки доступний з мобільного телефону і розроблене для мобільного Пристрої. У мобільному додатку всі пункти меню сплановані таким чином щоб користувачеві було максимально зручно здійснювати необхідні операції. Ну і звичайно-ж банк піклується про безпеку здійснюваних операцій через мобільний пристрій.

При використанні мобільного застосування Приватбанку ви з легкістю можете переказувати кошти з одного рахунку на інший, оплачувати комунальні платежі онлайн, поповнювати мобільний телефон і багато іншого. Крім основних платіжних можливостей з мобільного банкінгу Вам стають доступними такі опції як: розміщення депозиту, онлайн заявка на кредитну карту, зняття готівки, покупка всіляких квитків, бронювання столиків за різними ресторанам, замовлення косметики, продуктів харчування та різноманітних товарів, отримання знижок і бонусів. І все це онлайн, не відриваючись від екрану вашого телефону.

Якщо ви ще не користуєтеся мобільною версією онлайн-банкінгу «Приват 24», то настійно радимо Вам — спробуйте! Повірте ви не будете розчаровані! Це дуже зручно. Інтерфейс програмної оболонки дуже простий і інтуїтивно зрозумілий. Розібратися з пунктами меню під силу навіть школяреві. Додаток працює швидко і без затримок.

Для установки мобільного онлайн-банкінгу Вам просто необхідно перейти за посиланням на установку мобільного додатка Приват 24, а далі виконати кілька дій користуючись підказками і інструкціями програми установки. Установка мобільного додатка «Приват 24» зрозуміла навіть дитині. От і все ! Ваш банк у Вашому телефоні!

Використання мобільного додатка повністю безкоштовно і доступно практично всім користувачам смартфонів і мобільних пристроїв, технічні вимоги яких відповідають вимогам розробників.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector