4 способи зробити виписку по рахунку в ПриватБанку

Як зробити виписку по рахунку в ПриватБанку: 4 доступних способу

Інформація щодо руху коштів на рахунку може знадобитися людині для отримання візи, оформлення кредиту і для будь-яких інших цілей. Про те, як зробити виписку по картці ПриватБанку, клієнти можуть дізнатися відразу при оформленні пластика. Якщо на той момент ви не цікавилися цим питанням або забули уточнити, то нижче ми представимо декілька зручних способів, в т.ч. через особистий кабінет в інтернет-банку.

Способи отримання виписки

Відомості з нарахування коштів і платежів за певний проміжок часу можна отримати в електронному вигляді і безпосередньо на папері, яка завіряється підписом представника банку.

Все залежить від обраного способу отримання інформації.

В Приват24

Доступ до онлайн-банку дозволяє клієнтам контролювати надходження і відрахування коштів на своїх картах. Для входу використовуються індивідуальні логін і пароль, які були вказані при реєстрації аккаунта. Щоб отримати виписку, користувач, після ідентифікації через короткий смс-код, повинен:

 • зайти у вкладку «Мої рахунки»;
 • вибрати потрібну картку;
 • натиснути на напис «Показати виписки».

Автоматично показуються тільки операції за поточний місяць. При цьому клієнт бачить перед собою список, в якому зеленим кольором виділені успішні платежі або поповнення, а червоним — операції, які не вдалося провести, з відповідною причиною відмови у списанні.

Якщо вам знадобилися відомості за більш тривалий час, то потрібно вибрати необхідний період в календарі, який знаходиться зверху сторінки.

Єдиний нюанс — сервіс зберігає інформацію всього за півроку, тому відомості за рахунком за більш тривалий термін буде оформлятися тільки через відділення банку.

Клієнт може не займатися копіюванням таблиць з екрану, так як в Приват24 можна роздрукувати виписку відразу, причому по всіх рахунках в одному документі. Зробити це можна двома способами:

 • натиснути на картинку Microsoft Excel, яка знаходиться під вікном пошуку;
 • зайти через меню в розділ «Усі послуги», вибрати «Послуги», далі «Створити довідку», натиснути на «Виписка». Після, залишається вибрати потрібний рахунок / рахунки і натиснути на напис «Сформувати».

Отриманий документ цілком можна використовувати як довідку для отримання візи.

У терміналі самообслуговування

Отримати відомості по банківській картці ПриватБанку можна в терміналах самообслуговування. Для цього:

 • виберіть на екрані розділ «Банківські операції»;
 • натисніть на пункт «Виписка по карті»;
 • вставте картку, по якій хочете отримати інформацію;
 • введіть пін-код;
 • встановити проміжок часу за який хочете отримати відомості;
 • виберіть, куди вивести список операцій: на екран або на чек.

Цей спосіб підходить для неофіційного уявлення або просто ознайомлення клієнта з рухом коштів по рахунку.

По телефону 3700

У ПриватБанку діє короткий номер служби підтримки 3700, за яким клієнти можуть не тільки вирішувати виникаючі питання або проблеми, але і замовляти виписку. Для цього достатньо зателефонувати оператору, ідентифікувати свою особу, назвати останні цифри карти, період і спосіб, яким хочете отримати запитувані відомості: у відділенні або на електронну пошту.

У відділенні банку

Для того, щоб отримати інформацію щодо руху коштів на карті у відділенні ПриватБанку, потрібно звернутися особисто до менеджера з документом, що засвідчує вашу особу. Співробітник попросить вказати, за який часовий інтервал будуть потрібні відомості і по якому рахунку. Через час виписка буде готова у вигляді офіційного документа з усіма реквізитами установи (печаткою і підписом співробітника).

Відповідний спосіб потрібно вибирати, виходячи з цілей використання інформації за рахунком. Для простого ознайомлення досить вставити карту в термінал і подивитися, що цікавлять відомості на екрані. Якщо ж потрібно більш офіційний документ, то краще замовити виписку у відділенні або в Приват24.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector