Як вивести кошти з Фаворит Спорт на картку ПриватБанку: 2 доступних способу

Питання як вивести гроші з Фаворит Спорт на картку ПриватБанку цікавить тих, хто активно робить ставки і отримує результат. Оскільки дана лотерея дуже популярна і відома багатьом, передбачено кілька зручних способів виведення коштів.

Способи виведення

Вибирати той чи інший варіант вільний сам гравець — букмекер обмежень не ставить.

Варто пам’ятати, що за виведення коштів безпосередньо на картку банку не доведеться платити комісію двічі. Хот якщо ви активно використовуєте електронний гаманець для розрахунків за покупки в мережі, то можна використовувати і його.

Якщо гравець замовляє перший висновок, то йому буде потрібно надати певні дані: копії документів в електронному вигляді в службу підтримки. Це всього два бланка — паспорт та ідентифікаційний код. Необхідно це для підтвердження віку гравця (старше 18 років) і захисту від шахраїв.

На даний момент доступні 2 варіанти виведення коштів:

  • на карту банку.
  • на один з діючих в Україні електронних гаманців.

Варто пам’ятати, що процес поповнення рахунку в ФаворітСпорт миттєвий. Що стосується виведення грошей, то тут доведеться чекати 3-5 днів. Період очікування залежить від обраного способу.

На мапу

Перед тим як вивести зароблені гроші з Фаворита на картку ПриватБанку слід перевірити наступні моменти:

  • чи пройшли колишні платежі банківський кліринг і затверджені вони букмекерів. Це можливо тільки якщо раніше виплати вже проходили;
  • чи немає підозр з боку сервісу, що гравець намагається провернути шахрайську схему;
  • рахунок на виведення коштів зареєстрований за всіма правилами сервісу.

Якщо все в порядку, то порядок дій такий:

  1. Зайти на сайт «Фаворит» https://www.favoritsport.com.ua/ в особистий кабінет і перейти в розділ «Баланс».
  2. Натиснути кнопку виведення коштів.
  3. Вказати бажану суму і номер карти, на яку ці кошти необхідно перерахувати.

Якщо планується в майбутньому виведені кошти використовувати для покупок в інтернеті, то зручно завести інтернет-карту. Її можна оформити безкоштовно до вже існуючої платіжної.

На електронні гаманці

Цей варіант зручний для тих, хто не хоче, щоб такий варіант доходу був відстежено. В цьому випадку виграш виводиться на одну з платіжних систем, а далі вже на карту. Варто врахувати, що при цьому способі буде трохи більше комісія.

Для виведення таким способом потрібно на етапі введення реквізитів вказувати номер електронного гаманця і бажану суму.

Комісії за виведення коштів

Для різних варіантів виведення передбачена своя комісія і ліміт транзакцій. На даний момент в ФаворітСпорт діють такі комісії:

  • при виведенні на карту комісії відсутній, термін виконання 3-5 днів без урахування дня замовлення виведення. Мінімальна сума, яку можна перевести в готівку — 10 євро, максимум — 3000 євро. Якщо гроші потрібні терміново — протягом 24 годин, то ліміт на зняття складе 100-50000 гривень, додатково буде стягуватися комісія в розмірі 1,5% від суми, плюс 2 гривні;
  • якщо використовувати платіжні системи, то комісія залежить від категорії системи. Ліміти і умови різні для кожної системи, уточнити їх можна на офіційних сайтах електронних гаманців.

Ставки і гра в ФаворітСпорт захоплююче заняття, а з урахуванням електронних технологій, вивісив зароблені кошти, не складе труднощів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector