Як поповнити голоси Вконтакте карткою ПриватБанку: 6 послідовних кроків

Поповнити свій рахунок в російській соціальній мережі Вконтакте можна різними способами: за допомогою платіжних терміналів, мобільного телефону, електронних гаманців, WebMoney, Яндекс.Деньги. Раніше у клієнтів ПриватБанку була така можливість, як поповнити голоси в ВК через Приват24. На жаль, через зміни на законодавчому рівні, зараз такої можливості немає. Але не варто впадати у відчай, це легко можете зробити за допомогою пластикової карти.

Детальна інструкція поповнення

«Голоси» — це локальна електронна валюта соцмережі. З її допомогою можна придбати віртуальні подарунки і унікальні стікери. Вона знадобляться для прокачування героя, покупки додаткових бонусів в іграх, підвищення рейтингу сторінки.

Власники пластикових карт ПриватБанку Visa, Mastercard, Maestro без праці можуть поповнити голоси ВКонтакте не через Приват24, а прямо зі своєї сторінки соціальної мережі.

Для цього потрібно виконати ряд кроків.

  1. У власному профілі соціальної мережі потрібно вибрати «Налаштування», а потім — пункт меню «Платежі, підписки, перекази». Ця опція відображає стан рахунку.
    «Платежі, підписки, перекази» в ВК
  2. Натиснувши на кнопку «Поповнити баланс», відкриється вікно, де буде запропоновано вибрати метод оплати: банківська карта; мобільний телефон; електронні гроші; термінал оплати; Спеціальні пропозиції.
    Способи поповнення балансу
  3. Вибираємо «Оплата банківською картою» і вказуємо кількість грошових одиниць соціальної мережі, яке необхідно придбати. Тут же відображається сума грошей, що списується з рахунку банку.
  4. Кнопка «Отримати» перенаправить в наступний модуль. На ваш номер телефону прийде системне повідомлення, що містить код підтвердження. Цей код необхідно вписати у відповідне поле.
  5. Вноситься інформація про платіжний засіб, з якої здійснюється списання коштів: номер, термін дії, CVV код — три цифри. Потім, тиснемо «Сплатити».
  6. Після цього, віртуальна валюта буде відображена на рахунку аккаунта.

Поповнення голосів в ВК таким способом не займає багато часу. До того ж він досить зручний і економічніше інших.

Комісія

Остаточна ціна однієї віртуальної одиниці буде залежати від способу оплати. При поповненні рахунку за допомогою пластикової карти або електронних гаманців один голос коштує 7 російських рублів.

Поповнення з рахунку мобільного телефону обійдеться дорожче. Слід пам’ятати, що цей метод передбачає придбання фіксованої кількості електронних грошей. Їх вартість залежить від обраного пакета.

Додатковими витратами може стати комісія, стягується банками або платіжними системами. Її розмір буде залежати від типу карти. Для кредитної картки комісія складе 1 гривня + 1%, для карти для виплат — 1 гривня. Оплата через платіжні термінали буде трохи дорожче. Комісія складе від 5% до 7%.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector