Як дізнатися Swift-код ПриватБанку

SWIFT — міжнародна мережа внутрішньобанківських переказів, яка успішно працює в Україні вже більше двадцяти років. Станом на 2019 рік, платіжна система об’єднує понад 11 тисяч банківських установ в 200 країнах світу. Як дізнатися SWIFT код ПриватБанку і як отримати переказ, відправлений через такий сервіс?

Де дізнатися SWIFT-код і що він означає

Дослівно абревіатура СВІФТ означає: Спільнота Всесвітніх інтербанківські Фінансових Телекомунікацій. Для обміну інформацією та переказами, кожному банку-учаснику системи присвоюється персональний SWIFT CODE, він же BIC.

Як дізнатися SWIFT код ПриватБанку? Це можна виконати через:

 1. Вкладку «Контакти і реквізити» з розділу «Інше», офіційного сайту privatbank.ua
  «Контакти і реквізити» на сайті ПриватБанку
 2. В особистому кабінеті Приват24. Авторизуйтесь в системі віддаленого банкінгу, а потім перейдіть у вкладку «Всі послуги».
  Внизу сторінки буде посилання «Інфо».
  Вкладка «Інфо» в Приват24Натисніть на неї, відкриється форма для запиту банківських реквізитів. Вкажіть, що реквізити потрібні для зарахування SWIFT-платежу і виберіть зі списку карту. Аналогічна інформація відкриється, якщо в меню «Всі послуги» натиснути на вкладку «Перекази», а потім на посилання «Реквізити для міжнародних платежів». Система сформує велику інформаційну довідку. SWIFT-код буде написаний в графі «Банк одержувача». Код ПриватБанку в системі SWIFT — PBANUA2X.

SWIFT-код — фіксоване буквено-цифрове позначення учасника системи. Цифровий ідентифікатор присвоюється банку один раз, в момент приєднання до сервісу. Однак тільки банківського коду для відправки міжнародного переказу недостатньо.

Як отримати SWIFT-переказ

Міжнародний платіж може бути зарахований на карту клієнта Приватбанку. Бажано щоб карта була відкрита в тій же валюті, в якій був відправлений платіж.

Для пересилання грошей через систему SWIFT відправник повинен знати:

 1. Прізвище, ім’я, повна поштова адреса одержувача.
 2. Номер рахунку або карти адресата, відповідно до того, як ці дані вказані в банку. Номер карти і номер рахунку можуть відрізнятися, тому краще уточнити цю інформацію.
 3. IBAN — це номер рахунку клієнта в міжнародному форматі.
 4. Банк-отримувач із зазначенням юридичної адреси організації, і його SWIFT / BIC CODE.
 5. Банк-кореспондент і його Свіфт-код.
 6. Рахунок ПриватБанку в банк-посередник. Для різних валют у ПриватБанку різні банки-кореспонденти.

Щоб не помилитися в своїх реквізитах, краще запросити їх в ПриватБанку. Зробити це можна:

 • через банкомат або ТСО. Вставте карту в пристрій, введіть пін-код, а потім в пункті меню «Мої налаштування» запросите висновок реквізитів на чек;
 • в Приват24, через вкладку «Всі послуги», далі «Мої реквізити»;
 • на офіційному сайті банку, в розділі SWIFT-перекази, клікнувши на список банків-кореспондентів.

Для отримання міжнародних платежів в ПриватБанку можна відкрити карту в рублях, доларах або євро.

Якщо операція здійснюється в такій валюті, карту для якої відкрити неможливо (наприклад, у чеській, норвезької, данської крони, польських злотих, швейцарських франках, британських фунтах), то гроші спочатку продаються на валютній біржі, а після конвертації зараховуються на гривневу карту клієнта. Щоб мінімізувати втрати на курсовій різниці, краще відправляти і отримувати перерахування в доларах США або євро.

Комісії

Усередині системи SWIFT існує три типи комісії:

 • OUR — комісійна винагорода банкам за пересилку грошей повністю оплачує відправник. При здійсненні переказу в американських доларах можливо вибрати тип комісії FUL. Адресат отримає повністю всю суму, без вирахування будь-яких комісій.
 • SHA — кожен покриває свою частину витрат. Відправник сплачує за себе, отримувач відповідно теж.
 • BEN — витрати, пов’язані із здійсненням платіжної операції, оплачує одержувач.

Сам ПриватБанк додаткової плати за міжнародний переказ з клієнта не бере, витрати пов’язані з виведенням грошей між банками-кореспондентами.

Додатковою комісія береться розшук і повернення переказу, при необхідності.

Зарахування надходжень на картки «Універсальна», віртуальна і поточний рахунок фізичної особи, відбувається без додаткових комісій. За нецільові прибуткові операції на карту для виплат стягується 0,5% від суми. Додаткових обмежень на зняття грошей, які отримані через міжнародний переказ, в банкоматі ПриватБанку немає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector