Перелік банків-партнерів ПриватБанку в Росії

ПриватБанк — найбільша українська фінансова організація, яка займається обслуговуванням засобів більшої частини населення держави. Датою заснування є 1992 рік. Популярність банку протягом більше 25 років існування, обгрунтовано використанням сучасного обладнання, налагодженою системою обслуговування і наявністю зручного онлайн-банкінгу, в тому числі через мобільний додаток. При цьому, банк відомий і за межами України, в країнах СНД і Європи. У цій статті з’ясуємо, які російські банки співпрацюють з ПриватБанком.

Перелік банків-партнерів

До виникнення політичних конфліктів, на території Російської Федерації працювало дочірній підрозділ ПриватБанку під назвою Москомприватбанк. Філії банку були розміщені в 25 великих містах РФ. В інфраструктурі були представлені і банкомати, в яких можна було знімати готівку з приватовських карток з мінімальною комісією. Але навесні 2014 року через розвитку розбіжностей між Україною і Росією Центробанк Росії забрав у дочірньої установи ліцензію на право функціонування, а активи банку були продані Бінбанку. Незважаючи на те, що з юридичної точки зору останній став правонаступником Москомприватбанка, офіційний договір про співпрацю між ПриватБанком і Бінбанку підписаний не був.

У 2017 році в зв’язку з націоналізацією ПриватБанку і постійного погіршення міждержавних відносин, складання і підписання двосторонніх договорів про співробітництво стало неможливим. Саме тому офіційних партнерів ПриватБанку в Росії на сьогодні немає.

Але це не означає, що взаємодія повністю припинено. Українські і російські банки обслуговують клієнтів і карти один одного як безпосередньо, так і в рамках роботи міжнародних платіжних систем. Клієнти ПриватБанку, яким знадобилося перевести в готівку гроші, можуть зробити це в будь-якому банкоматі або в касі російського банку без особливих проблем, слідуючи стандартним алгоритмом.

Розглядаючи російські банки по розвиненості інфраструктури мережі і кількості банкоматів в країні, можна виділити наступні:

 • Ощадбанк Росії;
 • Росбанк;
 • ВТБ;
 • Альфа Банк;
 • Россельхозбанк;
 • Газпромбанк;
 • Райффайзенбанк.

Розрахуватися української картою можна в будь-якому магазині з терміналом, але варто пам’ятати про автоматичної конвертації коштів, якщо валюта карти -Гривня.

Взаємодія через систему переказів

Оскільки система переказів — це міжнародний спосіб переміщення грошових коштів, то з її допомогою також здійснюється взаємодія російських і українських банків.

ПриватБанк співпрацює з чотирма платіжними системами, за допомогою яких можна переслати гроші в Росію з України. це:

 1. Американська система MoneyGram. Філії компанії розташовані по всьому світу, а найближчий пункт можна знайти через Гугл або Яндекс карти. Система активно використовується в Ощадбанку, Уралсиб, Росбанке і багатьох інших. Єдиним нюансом є те, що кошти можна відправити лише в одну сторону, адже з весни 2018 року, відправлення грошей з Росії в Україну за допомогою цієї системи неможлива.
 2. SWIFT — система міжбанківських переказів, яка є у всіх великих банках світу. Вичерпний перелік російських членів асоціації представлений на офіційному сайті.
 3. Канадська платіжна компанія RIA, що працює по всьому світу.
 4. Western Union — система, яка відрізняється стабільністю незалежно від навколишнього політичної ситуації. Оператор представлений у відділеннях Пошти Росії, салонах стільникового зв’язку «Мегафон», а також у відділеннях Бінбанку, Банку Солідарність, Фора-банку, Трансстройбанка.

Комісії

Якщо вам знадобилися готівкові гроші, то будьте готові заплатити комісію в розмірі 2% від суми при знятті власних коштів і 4% — при переведенні в готівку кредитних грошей з картки ПриватБанку в Росії. Крім того, кожен банк має право на стягнення своєї комісії в банкоматах. Про ці додаткових витратах зазвичай сповіщають на екрані при проведенні операції.

При зверненні в касу для зняття коштів з пластикової карти не забудьте взяти з собою паспорт.

При відправці міжнародних переказів з клієнтів також списується комісія, а її розмір залежить від обраної валюти, суми, швидкості виплати. Наприклад, в системі SWIFT мінімальна вартість послуг при відправці доларів США, євро або рубля становитиме 0,5% + 12 доларів; MoneyGram запросить всього 0,1% від суми, система RIA спише з рахунку цілих 2,5%.

Незважаючи на важкі й неоднозначні взаємини сусідніх держав, їх громадяни можуть без труднощів оплачувати продукцію і послуги, переводити валюту або відправляти кошти один одному, завдяки налагодженим платіжним системам і сервісам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector