Що означає IBAN-код ПриватБанку

Банківські перекази в різні країни — це особливий вид грошових переміщень, який вимагає не тільки інформації про рахунок відправника та одержувача, а й про реквізити банку в міжнародній системі розрахунків. Наприклад, для перерахування грошей в Європу, вам буде потрібно вказати ПриватБанк Iban code.

Що таке IBAN

IBAN це міжнародна банківська позначення рахунку на підставі стандарту ISO.

iban код

Складається з коду країни, для України — UA, контрольного числа, номера особового рахунку відправника або одержувача і коду банку. Iban ПриватБанку в Україні складається з 34 цифр, починається з UA.

Не плутайте його з swift-кодом, який потрібен для ідентифікації банку, а не окремого клієнта.

Його необхідно вказувати при перерахуванні і отриманні грошей в системі SWIFT, в іноземній валюті в Європу і деякі інші країни. Банківські перекази SWIFT за кордон можна здійснювати на ім’я фізичної або юридичної особи. Наприклад, при покупці європейських товарів, в якості плати за навчання або лікування, робити перекази родичам або знайомим.

Тарифи в системі невисокі — 0,5% від суми + 5 грн. за операцію, є також обмеження максимальної суми переміщення в день і на місяць. Для переказу потрібен паспорт, найменування банку одержувача, swift-код, iban, прізвище, ім’я або юридична найменування одержувача і його адреса, а також мета переміщення грошей. Це може бути назва товару, що купується і номер рахунку.

Iban використовується не тільки для підтвердження даних про власника рахунку ПриватБанку, але і для спрощення, а також підвищення швидкості проведення та обробки операції.

Зверніть увагу на те, що при заповненні даних в реквізитах не повинно бути помилки, інакше грошовий переказ повернеться назад в банк відправника і за повернення потрібно буде заплатити комісію. Тому, після введення інформації, перевірте її уважно.

Корисно знати, що купуючи що-небудь в Євросоюзі, можна повернути до 19% від вартості, використовуючи мобільний додаток taxfree і картку ПриватБанку.

Як дізнатися IBAN ПриватБанку

Як можна дізнатися iban code ПриватБанку? Якщо вам буде потрібно інформація для проведення операції, можна дізнатися її декількома способами:

 • звернувшись у відділення банку;
 • зателефонувавши за телефоном гарячої лінії 3700;
 • в особистому кабінеті Приват24;
 • в терміналі самообслуговування.

Якщо ви звертаєтеся в офіс Приватбанку, щоб отримати реквізити для переказу вам буде потрібно пред’явити паспорт.

При дзвінку оператору по телефону, приготуйтеся назвати паспортні дані і кодове слово. Після ідентифікації особистості абонента, співробітник банку зможе надати необхідну інформацію.

Найпростіший і швидкий варіант, при наявності інтернету, — використання сервісу Приват24. Для цього з офіційного сайту банку або з мобільного додатка зайдіть в інтернет-банкінг. Виберіть меню «Всі послуги», потім «Інфо» і натисніть «Мої реквізити».

Розділ «Мої реквізити» в Приват24

В цьому розділі крім iban, ви знайдете swift і bic для валютних перерахувань в доларах або євро.

Другим варіантом отримати IBAN в Приват24, є наступний:

 • відкрийте вкладку «Мої рахунки»,
  Вкладка «Мої рахунки» в Приват24
 • виберіть будь-яку картку;
 • далі вкажіть спосіб поповнення — swift-платежі;
 • нижче буде кнопка «Отримати реквізити»;
 • натисніть на неї і подивіться інформацію.

Так ви можете і просто подивитися або роздрукувати реквізити, без підтвердження переказу грошей.

У терміналі самообслуговування потрібно вибрати меню «Мої налаштування». Там ви також зможете подивитися і роздрукувати потрібні реквізити.

Для спрощення грошових перерахувань, що надходять вам з іншої країни, відправник може вказати також дані банків-кореспондентів ПриватБанку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector