Як забрати депозит в ПриватБанку: 2 доступних способу і умови розірвання

Щоб у власника вкладу було розуміння як забрати депозит в ПриватБанку, необхідно ретельно ознайомитися з умовами договору. Компанія ПриватБанк є найбільшим фінансовим закладом, з досить великим грошовим обігом. Здійснення всіх фінансових операцій здійснюються відповідно до Постановами Національного Банку України.

ПриватБанк пропонує такі види вкладів:

  • «Стандарт»;
  • «Джуніор»;
  • «Приват-вклад»;
  • «Стандарт безвідсотковий»;
  • «Скарбничка».

Способи забрати депозит

Способів як зняти депозит в ПриватБанку існує кілька.

Компанія ПриватБанк піклуватися про комфорт своїх клієнтів, і для цього розробляє відразу кілька варіантів оформлення розірвання депозитного договору. Залежно від виду вкладу і своїх особистих переваг, клієнт вибирає комфортний і зручний для себе шлях.

У відділенні банку

Самим звичним способом оформлення та проведення фінансових операцій є безпосереднє відвідування фінансової установи.

Для отримання грошових коштів по депозиту в будь-якому відділенні ПриватБанку, яке територіально зручно для людини, необхідні такі документи:

  • оригінал депозитного договору, з детальним описом терміну дії, процентних ставок, і всіх інших нюансів угоди;
  • пластикова карта банку на ім’я вкладника депозиту;
  • паспорт;
  • ІПН;
  • квитанції та інші платіжні документи про внесення коштів на рахунок вкладу.

Переваги такого звернення: документи заповнюються кваліфікованими фахівцями, які детально розкажуть про всі важливі моменти, умовах, ризики і вигоди, пов’язані з фінансовими операціями.

Якщо депозит розривається до закінчення терміну договору, то співробітники банку попередять про можливу втрату відсотків, нарахованих за вкладом. Грошові кошти можуть бути виплачені як готівкою в касі, так і перераховані на карту клієнта.

Через Приват24

Для того щоб зняти гроші з депозиту в гривнях, можна скористатися системою Приват24 або мобільним додатком. Такий варіант не вимагає відвідування фінансової установи, немає необхідності витрачати час на дорогу, чергу і оформлення всіх документів.

Простий алгоритм дій дозволить за кілька кліків розірвати депозитний договір і перевести гроші на вказаний рахунок. Порядок дій такий:

  • відкриваємо офіційну сторінку сервісу Приват24;
  • проходимо авторизацію через введення логіна і пароля;
  • підтверджуємо введення в систему кодом з смс;
  • в меню вибираємо розділ «Депозити»;
    Розділ «Депозити» в Приват24
  • переходимо у вкладку «Мої депозити»;
  • зі списку, який відкрився, вибираємо цікавить вид вкладу;
  • після детального ознайомлення з інформацією про депозит натискаємо кнопку «Розірвати депозит»;
  • заповнюємо поля про причини розірвання угоди і вводимо реквізити рахунку, на який будуть переводитися гроші;
  • підтверджуємо операцію кодом з повідомлення банку і тиснемо кнопку «Готово»;
  • операція завершена.

Протягом декількох хвилин гроші будуть зараховані на зазначену карту, а в додатку або на номер телефону прийде повідомлення про проведену перекидання суми вкладу.

Умови розірвання

Досить поширеною практикою при вимозі дострокового розірвання депозиту є пропозиція співробітниками банку продовжити вклад на більш вигідних умовах.

Якщо ж ви остаточно вирішили забрати свої гроші, то варто бути готовим до того, що фінансова установа може не виплатити в повному обсязі нараховані за певний період відсотки.

Якщо сума депозиту значна, і ви бажаєте отримати її готівкою, то краще підійти до відділення банку за кілька днів до розірвання і попередити співробітників про те, що потрібно замовити певну суму грошових коштів.

Ще одним важливим моментом є правильне дотримання процедури. Після закінчення терміну вкладу проблем з його поверненням, як правило, не виникає.

Дії клієнта при відмові банку в поверненні

Згідно регламенту діяльності установи громадянин має право зняти гроші з депозиту, як після закінчення його терміну діяльності, так і до настання такого періоду. Розірвання депозитного договору проводиться в будь-якому відділенні банку, незалежно від місця проживання клієнта або місця оформлення угоди.

Але з будь-якого правила бувають винятки і трапляються ситуації, в яких банк відмовляє вкладнику повернути його гроші. Що ж робити в такому випадку?

Перший найпростіший варіант, в разі невидачі грошей до закінчення терміну депозиту, — це дочекатися дати закінчення договору і без проблем забрати свої гроші разом з нарахованими, за весь період відсотками.

Другий варіант — це звернення з письмовою заявою до найближчого відділення банку і паралельно до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Протягом 30 робочих днів відповідні органи приймуть рішення про можливість повернення грошей. Про результати розгляду звернення заявника інформують письмово. Таким способом можуть скористатися не всі вкладники, а тільки ті, розмір вкладених коштів яких не перевищує 250 тисяч гривень.

Третій варіант — найтриваліший і витратний — це звернення до суду за вирішенням спору.

Ссылка на основную публикацию