Як поповнити PariMatch карткою ПриватБанку: 3 доступних способу і розмір комісії

Висновок парі перед проведенням будь-якого спортивного змагання практикуються людством не одну сотню років. Поставивши на сильного гравця або команду, сперечальник — беттор, може отримати матеріальну вигоду від свого вміння прогнозувати. Сучасні технології дозволяють робити ставки на сайті букмекерських контор, однак, щоб зробити ставку, на ігровому балансі потрібно мати необхідну суму. У даній статті ми розповімо про те, як поповнити рахунок Паріматч через сервіс Приват24 і іншими доступними способами. Ця можливість позбавить від необхідності походу в букмекерську контору.

Способи поповнення Паріматч

Поповнити Паріматч можна різними способами, як онлайн, так і внесенням грошей через платіжний термінал самообслуговування. Збільшення залишку відбувається без комісійних нарахувань, якщо поповнення відбувається через електронні платіжні системи за допомогою банківських карт.

Через Приват24

Як поповнити рахунок Паріматч через Приват24 особам, які зареєстровані в сервісі дистанційного керування рахунком, а також на порталі букмекерської контори?

Для поповнення залишку на своєму рахунку в особистому кабінеті Паріматч, гравцеві необхідно виконати наступні дії:

 1. Ви можете увійти Паріматч шляхом введення номера ігрового рахунку або стільникового телефону, адреси електронної пошти, секретного пароля.
 2. Відкрився профіль дасть можливість вибрати графу «Введення / виведення коштів». Перейти в цей розділ, де знаходяться всі доступні платіжні сервіси.
 3. Вказати систему Приват24.
 4. На сторінці ввести бажану суму, на яку необхідно збільшити баланс профілю гравця. Вибрати піктограму «Виставити рахунок».
 5. Натиснути кнопку «Оплатити».
 6. Програма переадресує клієнта на сайт інтернет-банкінгу. Обов’язковою умовою поповнення є автоматичний перехід користувача до оплати, а не самостійна авторизація в системі віддаленого управління рахунком. Ігнорування правила не призведе до перенесення реквізитів, інших деталей рахунки для оплати.
 7. Після переадресації відкриється сторінка сервісу Приват24. Вхід в особистий кабінет клієнта здійснюється шляхом введення логіна і секретного пароля.
 8. Успішна авторизація дозволить перейти в розділ «Мої рахунки», де знаходиться платіжний документ на виставлену Паріматч суму. Відкрити платіжку.
 9. Уважно перевірити реквізити, інші деталі операції. Підтвердити платіж.
 10. Внести в запропоноване поле прийшов на стільниковий телефон одноразовий секретний код для підтвердження процедури оплати.
 11. Натиснути кнопку «Підтвердити».

При правильному проведенні операції, з’явиться вікно про успішне проведення платежу.

У терміналі самообслуговування

Поповнити баланс Паріматч через термінал самообслуговування можна як за допомогою карти, так і готівкою. Щоб збільшити свій баланс, гравцеві необхідно дотримуватися наступного алгоритму дій:

 1. термінал ПриватбанкуАвторизуватися в терміналі самообслуговування ПриватБанку.
 2. Вивести на екран платіжного терміналу розділ «Ігри, ставки та лотереї».
 3. Зі списку підкатегорій вибрати «PariMatch». Найменування букмекера буде вказано латинськими символами.
 4. Вказати номер ігрового рахунку. Він знаходиться в особистому профілі користувача системи PariMatch.
 5. Ввести суму, на яку необхідно провести поповнення.
 6. Вставити в банкнотоприймач терміналу купюри.
 7. Баланс користувача збільшиться через кілька секунд.

За допомогою електронних гаманців

Багато електронні платіжні системи дозволяють поповнити баланс особистого кабінету.

Обмеженнями можуть бути тільки типи валюти. Тому, оптимальним рішенням буде поповнення через сайт Паріматч. Для цього потрібно:

 • пройти авторизацію на сайті, відкрити графу «Введення / виведення коштів»;
 • натиснути на піктограму «Введення засобів»;
 • вибрати з списку систем поповнення найменування потрібної;
 • натиснути на кнопку «Поповнити»;
 • внести реквізити платіжної системи, необхідну суму;
 • підтвердити операцію за допомогою одноразового пароля з смс-повідомлення.

Перерахування відбудеться за лічені секунди.

Комісії

Відповідно політиці букмекерської контори, поповнення балансу користувача відбувається без списання комісії.

Дані умови стосуються платіжних карт Visa, багатьох електронних гаманців, кас букмекерської контори Паріматч, поповнення через сервіс Vodafone Pay. Інші телекомунікаційні оператори поповнюють баланс в рублях з відповідними комісіями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector