Якщо вкрали кредитку

Наявність кредитної картки завжди пов’язане з ризиками. Один з них пов’язаний з ймовірністю втрати карти. Власник може втратити карти або через неуважність, або через дії зловмисників. Якщо людина дізналася, що його кредитка була вкрадена, йому необхідно відразу ж вжити всіх необхідних заходів.

Головне при цьому — уникати паніки.

В першу чергу потрібно вчасно заблокувати свою кредитну карту, щоб уберегти себе від можливості несанкціонованого використання грошей. Якщо картка не була заблокована, і зловмисники скористалися грошима з її рахунку, то власнику карти буде досить складно в більшості випадків довести, що він не був причетний до розтрати грошей. Швидше за все, в цій ситуації власнику картки доведеться самому погашати борг по кредитці.

Заблокувати кредитну карту можна, зателефонувавши у відділення банку. Для власників карт Приватбанку необхідно набирати телефон 3700. За цим номером можна зробити всі необхідні дії з банківською картою. Якщо у Вас карта іншого банку, номер телефону слід заздалегідь дізнатися і записати. Якщо номер банку не був збережений, а у клієнта немає можливості подивитися його в інтернеті, він може знайти потрібний номер телефону на банкоматі, що належить банку-кредитору.
Під час дзвінка держателю кредитки доведеться дати відповіді на певні питання оператора. В першу чергу йому потрібно назвати ім’я, дату народження і кодове слово, що було зазначено при отриманні кредитки. Зазвичай цим кодовим словом є дівоче прізвище мами клієнта.

Заблокувати кредитну карту є можливість не тільки в тій ситуації, якщо вона була вкрадена в рідній країні людини. Також можна це зробити, якщо кредитка була загублена при перебуванні за кордоном. Окремі банки при виникненні такої екстреної ситуації у клієнта надають йому можливість скористатися спеціально виділеними для нього грошовими коштами.

Якщо власник заблокував свою кредитку за допомогою дзвінка по телефону, йому також доведеться найближчим часом особисто відвідати відділення банку-кредитора для підтвердження своєї дії. Для цього буде потрібно написати заяву в письмовій формі. В окремих випадках таку заяву можна подати в режимі онлайн, скориставшись інтернет-банкінгом. Для власників карт Приватбанку дана дія можна провести через онлайн-додаток «Приват 24»

Зверніться у відділення

Коли кредитна карта виявляється заблокованою, доступ до грошових коштів буде закритий і для зловмисників, і для самого господаря карти. Для відновлення доступу потрібно написати іншу заяву на відновлення кредитки. При цьому передбачається, що буде здійснений перевипуск кредитної картки. Пін-код для неї буде змінений. Для отримання цієї послуги позичальникові потрібно оплатити встановлену банком-емітентом комісію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector