Загублені в банку

Проект Приватбанку під назвою «ЮніорБанк» працює з 2009 року. Головна його місія — познайомити кожну дитину країни з пристроєм банку. Для цього у всіх обласних центрах країни проводяться уроки фінансової грамотності в школах, екскурсії в банк і бізнес-квести. Останні стали дуже популярним видом проведення дозвілля. З подібних інтелектуальних групових ігор комерційні структури давно отримують прибуток. Приватбанк надає таку можливість абсолютно безкоштовно.

діти з працівником Приватбанку

Квест для дітей

Квест в Приватбанку — це гра і один з елементів навчання в рамках програми «ЮніорБанк». Учасники квесту виявляються в ситуації, в якій перед ними стоїть спільна мета. Щоб її досягти, гравці повинні спілкуватися між собою, аналізувати інформацію, отримувати додаткові дані, шукати відгадки, домовлятися і переконувати.

Мета гри «Загублені в банку» — вибратися із закритої кімнати не більше, ніж за 60 хвилин. Інакше завдання буде провалено. Загадки і головоломки ведуть від одного сейфа до іншого, в одному з них знаходиться ключ від кімнати. Підказки до розгадок пов’язані однією тематикою. Вони заховані в звичайних офісних предметах, моніторах, терміналах, рекламних плакатах. Крім кмітливості, креативного і аналітичного мислення потрібно задіяти всі свої знання про банківські продукти, технології і устаткування. Багато що з цього освоюється в ході гри.

Квест об’єднує в одну команду і дітей, і дорослих. Ні зростання, ні фізичні дані не дають переваги. Головне — кмітливість і командна робота. Розвага доступна всім від 6 років і старше. Квест проводить професійний тренер.

Для дітей шкільного віку бізнес-гра є своєрідним профорієнтаційної тестом. Вони оцінюють свій потенціал, плюси і мінуси, готовність до професії банкіра. Студенти в свою чергу знайомляться з банківськими технологіями і вчаться заробляти на банківські продукти. Дорослі також розширюють свій кругозір, дізнаються нове, і просто добре проводять час зі своїми дітьми.

Як взяти участь

Щоб взяти участь у квесті необхідно зібрати команду з двох-шести чоловік. Обов’язкова присутність дорослого. Всі учасники повинні бути власниками карт Приватбанку. Для дітей потрібно оформити картку «Юніор», у дорослих може бути будь-яка з карт.

в руках щасливих дітей карта Юніора

Заявка на участь подається одним із батьків / дорослим по телефону 3700 або на сайті https://juniorbank.com.ua в розділі «Навчання»> «Квест». На сторінках сайту міститься інформація про банківських відділеннях, де обладнана квест-кімната, про час і доступних датах для гри, про тренерів. Залишивши свій номер телефону, учасник отримує від банку запрошення в СМС. Від участі можна відмовитися, переславши входить текст на номер 3700.

Список відділень зі стилізованими кімнатами «Загублені в банку» по містах:

  1. м. Київ, вул. Васильківська, 1.
  2. м. Київ, вул. Л. Курбаса, 7а.
  3. м Кривий Ріг, вул. Карла Лібкнехта (вул. Німецька), 5
  4. м Черкаси, вул. Байди-Вишневецького, 40.
  5. м Миколаїв, пр. Центральний, 122/9.
  6. г. Запорожье, ул. Інженерна, 1.
  7. м Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена, 54а.
  8. м Суми, площа Незалежності, 3/1.
  9. м Луцьк, пр. Відродження, 1.
  10. м Чернігів, вул. Сережнікова, 6.
  11. м Херсон, пр. Ушакова, 43, 6-й поверх.
  12. м Вінниця, пр. Юності, 18, 8 поверх.
  13. м Львів, вул. Стрийська, 12.
  14. м.Хмельницький, вул. Шевченко, 64.
  15. г. Харьков, ул. Маломясницкая, 2а.
  16. м Краматорськ, вул. Катеринича 16.
  17. м Дніпро, вул. Воскресенська, 14.
  18. м Кропивницький (Кіровоград), вул. Преображенська 26/70.
  19. м Івано-Франківськ, вул. Галицька, 22.
  20. м.Кременчук, вул. Першотравнева, 2В.
  21. м Одеса, ул.Успенская, 22а.
  22. м Житомир, вул. Перемоги, 99.

Захід проводиться практично кожен робочий день.

Відгуки учасників

Всі учасники відставляють позитивні відгуки про гру, яка дозволила їм продуктивно, весело і активно провести час. Сюди добре приходити всією родиною. Рівень складності завдань оцінюється по-різному, але вони «дуже цікаві». Після квест-кімнати гравці «дізналися багато нового про Приватбанк, а до цього навіть не підозрювали, що він настільки« цифровий »і сучасний».

Діти готуються увійти в квест кімнату

Під час квесту можна натренувати увагу, навчити себе дивитися на звичайні предмети по-іншому, грати в команді і перевірити себе на рішучість в складних ситуаціях. «Наші очікування повністю виправдалися, — ділиться враженнями капітан однієї з команд, — ми хотіли отримати задоволення і використовувати в екстремальних умовах знання, які діти отримали в Бізнес-школі». «Найскладніше, — кажуть школярі, — це знайти ключ. Намудрували багато, навіть термінал підключали-відключали. Але все було просто здорово «.

Студентам, які швидше за всіх (за лічені хвилини) вибираються з кімнати, банк іноді йде на зустріч і запрошує до лав своїх співробітників. Це гра — як іспит на ерудицію і етап співбесіди.

«Загублені в банку» — це не єдиний бізнес-квест від Привату. Фантастичні пригоди проходять в форматі гри-практикуму «Детективна історія — секрет однієї купюри» і бізнес-квесту на відкритому повітрі вулицями міста. В цьому випадку команди складаються з великої кількості гравців. Вони отримують маршрутні листи, в яких вказані станції з підказками, що ведуть до фінішу. Квест «Загублені в банку» більше підходить для сімей, маленьких дружніх компаній. У ньому можна взяти участь в будь-яку погоду і в будь-який зручний час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector