Приватні кредитує аграріїв

Державні компенсації на покупку сільгосптехніки для клієнтів ПриватБанку

кредит агробізнесу від Приватбанку

ПриватБанк — довірений банк державної програми компенсації, з його допомогою проводиться платіж за сільськогосподарську техніку. Постановою КМУ України № 86 від 07.02.2018 року сума відшкодування була збільшена до 25% і поширюється на техніку, яка була придбана після 1 січня 2018 року. Завдяки цій програмі є можливість купити сільськогосподарську техніку та інші установки українського виробництва як в кредит, так і за допомогою персональних засобів компаній.

Клієнти ПриватБанку стали головними приймачами такого відшкодування в межах урядової програми неповного повернення вартості сільськогосподарської техніки і обладнання українського виробництва. Завдяки найбільш простому і невластивому для фермерів порядку участі в даній програмі, компенсацію отримали близько 300 фермерських господарств та агропідприємств, а сума виплат перевершила 22 млн.гривень. Найбільш енергійними стали фермери з Вінницької, Кіровоградської, Полтавської та Запорізької областей. Оскільки відділення ПриватБанку є навіть у віддалених селах, учасниками програми може стати будь-який фермер, не відриваючись від сільськогосподарських робіт.

З переліком документів, які потрібні для участі в цій програмі, кожен фермер може ознайомитися на сайті ПриватБанку. Заявку на отримання компенсації також можна подати сайті банку.

Для роздрібних споживачів Приватбанк спільно з Укрпоштою запустив сервіс миттєвого кредитування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector