ПриватБанк першим в Україні підключив платіжну систему Apple Pay: як користуватися і підключити

Всесвітньо відома платіжна система Apple Pay стала доступна в Україні. Її першою банківською партнером став ПриватБанк, який офіційно запустив співпрацю з сервісом 17 травня 2018 року. Тепер за допомогою Apple Pay клієнти найбільшого в країні банку зможуть здійснювати покупки, здійснювати безготівкові платежі, оплачувати послуги громадського транспорту та інше, заощаджуючи час і не переживаючи за збереження своїх коштів і конфіденційність даних.

У керівництві ПриватБанку, як і в представництві Apple Pay, стверджують, що платіжна система, яка користується довірою вже в більш ніж двадцяти п’яти країнах світу, є не тільки зручною і простою у використанні, але ще і є гарант безпеки.

За словами голови правління банку Петра Крумханзла, вкрасти клієнтські кошти через Apple Pay фактично неможливо — система працює при повній конфіденційності клієнта, враховуючи номер банківської карти та інші дані. В основі роботи сервісу — використання одноразового секретного коду, який недоступний нікому і зчитується автоматично при здійсненні операції.

Користуватися нововведення зможуть виключно клієнти Apple. Найчастіше це — iPhone, який є найпопулярнішим гаджетом для Apple Pay в усьому світі, але тільки останніх версій. Також функцію Apple Pay підтримує Apple Watch.

Клієнти ПриватБанку зможуть прив’язати до свого гаджету абсолютно будь-яку платіжну карту банку. Зробити це можна за допомогою мобільного додатку «Приват24», попередньо скачавши його або оновивши діючу версію до останньої.

В оновленій версії програми сервіс автоматично запропонує власнику iPhone прив’язати до додатка одну або кілька карт. Вся процедура займає буквально одну-дві хвилини. Після внесення даних картки до, розплачуватися в магазинах вже можна буде без пред’явлення карти — за допомогою гаджета.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector