Укрпошта сервіс миттєвого кредитування

фото красива співробітниця Укрпошти

ПриватБанк пропонує новий сервіс

ПриватБанк пропонує новітній і дуже зручний сервіс з кредитування населення. Сучасний сервіс по хвилинному кредитування фізичних осіб за допомогою POS-терміналів банку доступний у відділеннях Укрпошти у всіх куточках України. Кількість відділень перевершує 1200. На даний час всі клієнти ПриватБанку матимуть шанс на протязі невеликого часу оформити запропоновану банком позику в POS-терміналах ПриватБанку, які є в відділеннях Укрпошти. Ліміт суми кредитування — до 50 тисяч гривень, період кредитування до 2 років.

миттєвий кредит

Основною задачею цього сервісу інтерпретується надання права для клієнта Приватбанку здійснити оформлення позички на протязі короткого часу без поїздки в відділення банку та затвердження документів. Щоб оформити миттєву позику, потрібно бути власником платіжної картки ПриватБанку і вказати на POS-терміналі суму позики, а також період використання позики. Щоб підтвердити угоду з умовами кредитування, треба здійснити активацію за допомогою PIN-коду. Гроші будуть перераховані на платіжну карту клієнта протягом п’ятнадцяти хвилин. Також клієнт має можливість завчасного погашення кредиту, при цьому не сплачуючи жодних зайвих комісій. Дану операцію дозволено зробити, поповнюючи карту в POS-терміналах ПриватБанку, які розміщені у відділеннях Укрпошти.

Укрпошта створює персональний маркет

Завдяки старту такого сервісу, Укрпошта створює персональний маркет з величезним вибором послуг. Завдяки тому, що відділення Укрпошти є в кожному населеному пункті, навіть жителі невеликих сіл матимуть можливість оформити миттєвий кредит ПриватБанку без будь-яких документів. Різноманітність послуг Укрпошти дасть клієнтам підхід до якісних продуктів банку з найкращими умовами, при цьому навіть не доведеться відвідувати відділення банку.
Сьогодні Укрпошта — це величезна в Україні мережу, яка налічує понад одинадцять тисяч відділень. Основний характер діяльності компанії — транспортні перевезення, фінансові послуги, торговельна діяльність. Тепер діапазон послуг Укрпошти розширено внаслідок сприяння з найпотужнішим банком України.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector