Як змінити фінансовий номер телефону в ПриватБанку для входу в Приват24?

Номер мобільного оператора в наш час виконує не тільки функцію забезпечення зв’язку, а й інші важливі завдання, серед яких — захист фінансових операцій. При відкритті особового рахунку в ПриватБанку Ви прив’язуєте до нього номер свого мобільного, після чого він використовується для авторизації в інтернет-банкінгу Приват24, для підтвердження всіляких операцій, в тому числі переведення грошей іншій людині. Але нерідко у клієнтів банку виникає питання, як змінити номер в Приват24, в зв’язку з невикористанням або втратою SIM-карти. Є кілька способів як це зробити.

Методи зміни фінансового номера в ПриватБанку

Отже, зробити це можна, скориставшись:

 1. Системою Приват24 з комп’ютера;
 2. банкоматом (причому наявність карти не є обов’язковим);
 3. Терміналом самообслуговування;
 4. гарячою лінією;
 5. допомогою менеджера банку.

Розглянемо докладніше кожен варіант.

Як змінити фінансовий номер в Приват24?

Найпростіший спосіб, який не вимагає від вас покидати меж своєї житлоплощі. Необхідно пройти авторизацію в Приват24 (як альтернатива — сканування QR-коду за допомогою мобільного додатку). Після успішного входу в систему натисніть на свій аватар, після чого перед вами з’явиться меню налаштувань, в якому слід натиснути кнопку «Змінити» біля напису «Мобільний телефон» — «Фінансовий».

Зміна фінансового номеру Приватбанк

Не дивуйтеся написам «Зміна логіна» в новому вікні, оскільки ваш мобільний номер якраз і є логіном для входу в Приват24. Для зміни номера вам знадобиться:

 • доступ до старої SIM;
 • наявність нової SIM;
 • карта Привата.

Найчастіше схвалення зміни логіна відбувається моментально. Альтернатива! Ті, кому цей спосіб не підходить, можуть пройти по посиланню, приготувати паспорт і включити веб-камеру для відправки фото-підтвердження в Приватбанк. Зміна номера телефону може бути здійснена і таким нехитрим способом.

Через банкомат

Якщо виконати вищезгадану процедуру в домашніх умовах у вас ніяк не виходить, значить, пора висуватися до банкомату.

Зміна фінансового номеру через банкомат Приватбанк

Авторизувавшись введенням PIN-коду, перейдіть в «Мої налаштування», де знайдете напис «Вказати основний (фінансовий) телефон».

У новому вікні вводите ваш життєвий номер, починаючи з «+38». На ваш телефон прийде OTP-пароль для підтвердження операції. Дочекайтеся повідомлення про успішну зміну номера. Як змінити телефон в Приват24, якщо на руках немає карти? Для цього скористайтеся кнопкою «Операції без карти». Далі потрібно виконати всі кроки за попереднім алгоритмом, з тією лише різницею, що в самому кінці потрібно зробити вибір карти і ввести свій PIN-код.

За допомогою терміналу самообслуговування

Якщо все банкомати у відділенні зайняті або не працюють, скористайтеся функціями терміналу самообслуговування.

 • Вставте одну з ваших карт в зчитувач терміналу і введіть її ПІН-код. Авторизацію в терміналі також можна пройти за допомогою мобільного телефону, натиснувши на кнопку «Операції без карти»;
 • Далі зайдіть в розділ «Налаштування»;
 • Знайдіть кнопку «Вказати основний (фінансовий) телефон»;
 • Система може зажадати повторно вставити в зчитувач терміналу карту і ввести ПІН-код;
 • Потім введіть свій новий номер мобільного в запропоноване поле і натисніть кнопку «Далі»;
 • На новий номер повинен надійти дзвінок від робота банку. Введіть в поле 3 останні цифри номера, з якого вам тільки що телефонували. Ви також можете зробити активацію нового номера за допомогою коду, який прийде в смс;
 • Фінансовий номер телефону в ПриватБанку успішно змінений.

Залишилося лише дочекатися повідомлення про те, що зміна номера телефону в ПриватБанку виконана успішно. Варто зазначити, що процедура може дещо зміниться після чергового оновлення програмного забезпечення в терміналах самообслуговування.

Гаряча лінія

Ще один варіант віддаленого зміни необхідних налаштувань — звернення до оператора ПриватБанку за номером 3700 з мобільного. До речі, крім зміни номера, таким способом можна, наприклад, заблокувати карту, якщо ви її втратили, і, можливо, якщо шахраї вже почали знімати з неї гроші.

Особисте звернення до менеджера

Класичний спосіб змінити номер, до якого прив’язана карта ПриватБанку. Вам всього лише доведеться відповісти на кілька запитань менеджера банку, надати посвідчення особи, продиктувати зміст підтвердних SMS-повідомлень, і все це займе не більш 5-10 хвилин. Набагато більше доведеться простояти або просидіти в чергах, скоріше за все.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector