Гроші, зароблені в програмі «Бонус Плюс»: як вивести і де витратити

Незважаючи на те, що ПриватБанк є одним з найпопулярніших банків в Україні і в додатковому маркетингу не потребує, своїх клієнтів він заохочує різними пропозиціями та акціями. В рамках програми «Бонус Плюс», клієнт отримує додаткові гривні просто розраховуючись карткою за покупки. Не кожен знає, як використовувати гроші з рахунку бонус плюс картки ПриватБанку, і чи можливо здійснити таку операцію.

Чи можливо вивести зароблені бонуси

Такої можливості як зняти гроші з рахунку «БонусПлюс» в ПриватБанку немає. Отримати бонусні гривні готівкою, перевести їх на іншу карту або поповнити ними мобільний — не можна.

Як витратити накопичені бонуси

Якщо бонуси від ПриватБанку можна конвертувати в готівку, то де і як їх можна витратити? Існує два способи витратити накопичені гривні:

 1. Розрахуватися в магазині, який бере участь в бонусної програмі. Зверніть увагу, що не всі торгові точки, які оснащені терміналами ПриватБанку приймають до оплати бонуси. Організації-партнери відзначені логотипом із зображенням червоної полуниці і відповідним написом. Повний перелік таких пунктів продажу можна знайти в мобільному додатку або на сайті bonus.privatbank.ua. Якщо ви хочете розрахуватися балами за покупку, повідомте продавця або касира, що гроші необхідно списати з бонусного рахунку.
 2. Придбати купон на знижку через сайт bonus.privatbank.ua. Купон дозволяє істотно економити на різні товари і послуги.

Для покупки купона:

 • зайдіть на відповідну вкладку сайту. Перелік пропозицій можна відсортувати по містах;
  Вкладка Купони на сайті Бонус Плюс
 • ознайомтеся з суттю і умовами пропозиції. Як правило, один купон дійсний для одного-двох чоловік;
 • натисніть кнопку «Купити», введіть своє ім’я, номер телефону, адреса електронної пошти. Після оплати купон прийде у вигляді смс або повідомлення на адресу електронної пошти. Для отримання знижки необхідно буде пред’явити його в роздрукованому або електронному вигляді.

Карти, які беруть участь в програмі

Винагорода нараховується за розрахунковими операціями карткою ПриватБанку з логотипом «Бонус Плюс» на передній стороні пластикового носія.

По картці Универсальна більше бонусів можна отримувати за участь в акціях магазинів-партнерів. Перелік чинних акцій можна подивитися на сайті програми або через Приват24.

Перевірка балансу

Дізнатися, скільки гривень накопичилося на спеціальному рахунку можна в Приват24. Для цього:

 1. Авторизуйтесь в системі віддаленого банкінгу через свій логін і пароль.
 2. На головній сторінці особистого кабінету під розділом «Мої рахунки» буде вкладка з назвою програми.
  Вкладка «Мої рахунки» в Приват24
 3. Клацніть по ній. Зліва відобразиться загальний баланс рахунку, справа — виписка з деталізацією, за які операції було отримано винагороду. Зазвичай клієнтові нараховується 1-5% від суми розрахункової операції, але в рамках акційних пропозицій розмір заохочення може досягати 20%.

В Приват24 також можна отримати більш детальну інформацію про програму, подивитися перелік діючих акцій і доступних для покупки купонів.

Крім як в системі віддаленого банкінгу, інформацію про стан бонуного рахунку можна дізнатися:

 • через мобільний додаток «Бонус Плюс»;
 • в банкоматі або терміналі Приватбанку. Вставте карту в пристрій, введіть пін-код, а далі виберіть пункт меню «Перевірка балансу».
 • після здійснення розрахункової операції картою, яка бере участь у програмі. Клієнту на Viber або в смс, прийде повідомлення з інформацією про суму видаткової транзакції і залишку на основному і бонусному рахунку. Можна також запросити перевірку балансу, відправивши в смс на номер 10060 чотири останні цифри номера карти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector