Як використовувати кошти на «Бонус Плюс»: чи можливо перевести в готівку, як дізнатися баланс

«Бонус Плюс» від Приватбанку — є клієнтською програмою лояльності, яка дозволяє користувачам економити гроші і накопичувати додаткові фінанси на кредитній карті. Витрачений баланс частково повертається назад, тим самим надаючи клієнтам всі умови для економії особистих фінансів. З їх допомогою можна здійснювати за ті ж гроші додаткові придбання в магазинах і торгових точках по всій території України.

Як діє програма

Програму можна підключити на всіх картах із зображенням полунички на лицьовій стороні. Підключається вона автоматично при отриманні і активації карти в одному з відділень банку.

Роблячи багато покупок в магазинах і оплачуючи картою Приватбанку, на ваш рахунок надходять грошові накопичення в еквіваленті від 1 до 20% від суми здійснюваної покупки. Таким чином, витрачений

Ці гроші зберігаються на додатковому рахунку і можуть бути використані під час майбутніх покупок. Відсоток повернення щодо бонусів адміністрація всіх торгових точок встановлює самостійно.

Цікавий факт: Розплачуватися карткою за товари через програму можна тільки в тих магазинах, які вважаються офіційними партнерами банку. В Україні діє близько 44000 дистриб’юторських точок, які дозволяють оплатити покупки грошима за послугою «Бонус Плюс». В їх число входять найбільші супермаркети, салони побутової техніки, популярні інтернет-магазини і бутіки. Переглянути детальний список партнерів програми в своєму місті можна на сайті https://bonus.privatbank.ua/ru/o-bonus-plus.

Переведення в готівку грошей

Для тих клієнтів, які хочуть знати, як зняти «Бонус Плюс» в додатку Приват24 інформація буде невтішна. Грошові накопичення з бонусного рахунку можна перевести в готівку і зняти через Приват. Програмою не передбачено будь-які види переказів і здійснення виведення грошей на основний рахунок або третім особам.

Важливо: Гроші з «Бонус Плюс» можна витратити тільки в магазинах-партнерах банку. При купівлі товарів або оплати послуг повідомте на касі, що ви бажаєте розплатитися карткою за програмою «Бонус Плюс» і з цього рахунку буде списана вартість покупки.

Як подивитися, скільки грошей перебувати на бонусному рахунку

Після кожної покупки на телефон буде надходити повідомлення з кількістю зарахованих бонусів. Щоб зробити перевірку засобів і дізнатися розмір грошових накопичень в системі «Бонус Плюс» можна 3-ма способами:

  • За допомогою будь-якого банкомату в розділі «Перегляд балансу» — «Бонус Плюс»;
  • Через сервіс «Приват24» в розділі «Виписка по картам» — «Рахунок Бонус Плюс»;
  • Через мобільний телефон. Надішліть SMS на номер «10060». У тексті вкажіть останні чотири цифри номера вашої картки. У повідомленні, яке буде випаде повна інформація по загальній сумі діючих бонусів.

Додаткові переваги програми

Клієнтам «Приватбанк» можна збільшити грошові накопичення для покупок за допомогою депозитної системи «Депозит Плюс». Якщо на рахунку щомісяця зберігається певна кількість фінансових коштів, то ви зможете отримувати додаткові кошти в розмірі 15% від річних, які будуть зараховані на основний рахунок. При цьому 2% будуть переведені на бонусний рахунок для оплати покупок в магазинах.

Важливо: Для отримання депозиту, залишок по картці кожен місяць не повинен опускатися менше 100 грн.

Активувати послугу депозиту на «Бонус Плюс» можна через будь-який банкомат або за допомогою мобільного додатку «Приват24» в розділі «Депозити».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector