3 варіанти страховки в ПриватБанку

Повсякденна діяльність постійно піддає рядового громадянина до різних ризиків, здатним привести до тимчасової втрати працездатності, травм. Щоб не залишитися без грошей під час хвороби, мати кошти на ліки, можна оформити страховку. Наприклад, в Приватбанку клієнтам пропонується вигідний страховий продукт «Захист на кожен день».

Опис

Дана пропозиція в Приват 24 іноді називають страховкою за 20 грн. Назва пішла від розміру щомісячного внеску — 20 грн., 50 грн., Або 100 грн. Страхування здоров’я проводиться від різних нещасних випадків, внаслідок яких клієнт отримує травму або втрачає працездатність.

Страховка від Приватбанку допоможе при непередбачених обставин, коли людині потрібна медична допомога. Клієнт отримує грошові виплати пропорційно обраним тарифом.

Детальні умови

Приватбанк надає клієнтам вибір між наступними варіантами:

  • «Стандарт» — 20 грн. / Місяць, максимальна виплата — 50000 грн.
  • «Еліт» — 50 грн. / Місяць, максимальна виплата — 125000 грн.
  • «Люкс» — 100 грн. / Місяць, максимальна виплата — 250000 грн.

Скільки грошей виплачується при настанні конкретного страхового випадку, розраховується по «Таблиці страхових виплат» (даний документ додається до договору страхування). Там наводиться повний перелік захворювань, які є страховими випадками, а також належний розмір виплати у відсотках (від 1% до 100%) від страхової суми.

Страхова сума (сума максимальної виплати)стандарт

(50 000 грн)

еліт

(125 000 грн),

люкс

(250 000 грн)

Тілесні ушкодження, отримані в результаті нещасного випадку
Смерть, що настала в результаті нещасного випадку
Вартість страховки в місяць20 грн

(240 грн на рік)

50 грн

(600 грн на рік)

100 грн

(1200 грн на рік)

Компенсації покладаються виключно за нещасні випадки: травми, укуси тварин, опіки, отруєння, події на небезпечному виробництві.

Страхування неповнолітніх

Якщо дитині оформили страховку в банку, то при настанні страхового випадку грошові кошти перераховуються його батькам, опікунам, офіційним опікунам. Наявність такої можливості вкрай вигідно для страхувальників, чиї діти займаються спортом, танцями, іншим чином схильні до травматизму. Тому багато батьків оформляють страховку на школяра, покриваючи за рахунок страховки частина вартості дорогих лікарських засобів.

Документи для отримання виплат

Які документи необхідні для оформлення страхового випадку, необхідно дізнаватися заздалегідь, оскільки при нестачі документів клієнт позбавляється права на законну виплату.

Крім документів, що підтверджують факт укладення договору страхування, потерпілому необхідна довідка з медичної установи, яка містить наступні дані:

  1. Відомості про потерпілого — прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, адреса проживання;
  2. Зафіксована дата звернення за медичною допомогою, період, що необхідний на лікування, відновлення працездатності;
  3. Чітко прописаний діагноз;
  4. Справжня друк медичного закладу, підпис лікаря або іншої уповноваженої особи.

Щоб оформити страховку в Приватбанку, потрібно подати заявку на офіційному сайті за посиланням https://privatbank.ua/ua/strahovaniye. Як це робиться, підкаже простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту. Аналогічно допускається відключити страховку, розірвавши договір в меню «Мої рахунки» — «Страховки» — «Мої договори».

Слід пам’ятати, що «Захист на кожен день» — послуга, розрахована на повсякденне захист від побутових нещасних випадків. Якщо клієнта цікавить туристичний напрямок, необхідно оформляти інший страховий продукт, або звернутися в Ингосстрах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector