Як перевірити кредитну історію ПриватБанку: 3 простих і зрозумілих способу

Кредитна історія ПриватБанку є одним з ключових показників взаємовідносин між клієнтом і банком. Вона містить в собі основну інформацію і дані по всім оформленим кредитам, включаючи терміни погашення, своєчасні внески і розміри грошових виплат.

Дані по кредитній історії регулярно надаються в УБКІ (Українське бюро кредитних історій). Фінансові учреждено передають інформацію про своїх клієнтів з метою формування і аналізу загальної бази платників.

На підставі отриманих даних банки складають оцінку позичальників і приймають рішення про видачу кредиту або підвищення ліміту по карті. Дуже часто банки відмовляють через погану кредитну історію, тому якщо при спробі оформити кредит ви почуєте негативну відповідь, то причина криється саме в цьому.

За статистикою 85% відмов у відкритті нового кредиту відбувається через негативної кредитної історії. При цьому сумлінні і відповідальні платники завжди можуть розраховувати на привілеї і отримувати додаткові переваги при спробі відкриття нового кредиту.

Як формується кредитна історія

Кредитна історія формується для кожного клієнта, включаючи в себе всі фінансові операції з усіма банками. Незалежно від того, де ви брали кредит, інформація буде зберігатися в спеціальному реєстрі, який стане достовірним джерелом інформації для рішення про доцільність передачі грошей фізичній особі на позикової основі.

Три простих способи дізнатися свою кредитну історію

Для того щоб перевірити кредитну історію Приватбанку і дізнатися свою оцінку щодо фінансових операцій, можна скористатися одним з наведених способів нижче.

Спосіб №1. Через інтернет-банкінг

Для перевірки своєї кредитної історії можна скористатися інтернет-банком на сайті https://www.privat24.ua.

  1. Авторизуйтесь на сайті, ввівши свій номер телефону;
  2. В сторінці виберіть розділ «Мої рахунки» — «Кредитний рейтинг».

Де знаходиться вкладка

Дізнатися свій кредитний рейтинг ви зможете тільки замовивши цю послугу на відповідній вкладці вартістю 45 грн.

Спосіб №2. Через мобільний додаток Приват24

Мобільний сервіс Приват24 дозволяє здійснювати грошові перекази і фінансові операції за всіма доступними картками Приватбанку.

  1. Щоб дізнатися свою кредитну історію через додаток, необхідно вибрати розділ з додатковими функціями, позначений знаком «+».
  2. Потім перейдіть у вкладку «Кредитний рейтинг», вона буде на другому екрані.

Спосіб №3. через УКБО

Офіційний сайт УКБО також дозволяє відстежувати статус позичальників.

  1. Щоб дізнатися кредитну історію перейдіть на сайт ubki.ua і виконайте вхід в якості позичальника, вказавши свій номер телефону і дату народження.
  2. Якщо УКБО не зможе автоматично ідентифікувати користувача по вказаному телефону, тоді буде потрібно вказати додаткову інформацію.
  3. У спеціальній формі необхідно заповнити поля реєстрації із зазначенням ПІБ, ідентифікаційного номера, серії та номера паспорта, а потім зробити фотографію з паспортом і завантажити її на сервер (на фотографії повинно бути видно ваше обличчя і розгорнутий на першій сторінці паспорт).
  4. Заявка обробляється протягом 24 годин з моменту подачі заявки. Як тільки дані підтвердять, ви отримаєте SMS на прив’язаний телефон.
  5. Після завершення ідентифікації користувача відкриється повна інформація по кредитній історії із зазначенням рейтингу позичальника.

На сайті УКБО представлена ​​найбільш точна і велика інформація з кредитування. Саме на підставі даних з цього реєстру банки будуть проводити оцінку з видачі кредиту.

Чому варто відстежувати свою кредитну історію

Перевірка історії дозволяє запобігти шахрайські дії або уникнути можливих помилок з боку банківських співробітників. Дані постійно передаються в УКБО і формує ваш кредитний імідж. Ця інформація може впливати на рішення банку з видачі кредитів або надання покупки товару в розстрочку.

Якщо ви помітили помилки в своїй історії, то на сайті УКБО є можливість оскаржити дані по кредитуванню. Вам буде потрібно описати виявлені помилки і вказати на пункти, з якими ви не згодні. При необхідності Бюро зв’яжеться з вами і зажадає відправити скан-копію вашої заяви з підписом. Воно буде ретельно розглянуто і відповідно до українського законодавства вам буде надано відповідь протягом 15 робочих днів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector