Як взяти кредит в Приват24: кредитні картки, оформлення на офіційному сайті

У ХХІ столітті кредитами користуються мільйони людей по всьому світу. В Україні кредит можна оформити практично в будь-якому банку або кредитної організації. Перш ніж вирушити в найближчий банк і позичити кошти, варто визначитися, для чого потрібен цей кредит, яких умов ви хочете від кредитного договору і скільки грошей ви хочете зайняти. У ПриватБанку оформити кредит можна різними способами. Це може зробити будь-який клієнт банку, навіть якщо раніше він не користувався його послугами. Але якщо клієнт має кредитну карту Приват, то йому надається відразу кілька варіантів. У цій статті розглянемо, як взяти кредит в Приват24, якщо є кредитна карта ПриватБанку.

Перш за все, потрібно визначитися, чого ви хочете від кредитного договору. Багато клієнтів знають, як взяти кредит в офісі банку, але не уявляють, як це зробити в режимі «онлайн». Відразу відзначимо, що отримати кредит готівкою, не виходячи з дому, не вийде, навіть якщо ви зареєстровані в системі Приват24.

Корисна стаття
Якщо ви вирішили взяти кредит готівкою радимо ознайомитися з нашим матеріалом на сайті, де ми описуємо процес більш докладніше.

Отримати позику можна і безпосередньо за допомогою своєї картки, а потім перевести в готівку позику в банкоматі.

Крім того, в наш час взяти кредит у ПриватБанку можна і для конкретних цілей. Банк надає клієнтам оформлення кредитів для покупки квартири або автомобіля.

Кредитні кошти на пластиковій картці ПриватБанку

Почнемо з малого. При оформленні картки в ПриватБанку клієнту пропонується встановити кредитний ліміт. Це означає, що власник пластикової карти може розпоряджатися не тільки персональними грошима, але і користуватися кредитними коштами банку, беручи їх в борг на певний термін. Звичайно, повертати їх потім доведеться з відсотками, але зате така послуга повна власних переваг:

  • Кредитні гроші можна зняти готівкою в банкоматі і витратити на будь-які законні цілі;
  • У режимі «онлайн» ними можна розплатитися за покупки та послуги.

Кожен кредит має свої терміни погашення. Якщо клієнт користується позикою сумлінно і погашає заборгованість у терміни, то банк не тільки не надає клієнту ніяких претензій, але, як правило, ще й автоматично підвищує кредитний ліміт. Зазвичай, погасити кредит можна готівкою через касу банку або в терміналі.

Залежно від типу пластикової карти розмір кредитного ліміту може бути різним. Відразу варто звернути увагу, що власникам «Золотих» карт в Приваті надається більше «свободи дій» з кредитними коштами, і, як правило, встановлюється більш високий кредитний ліміт.

Також свої переваги мають власники зарплатних, пенсійних і іншого подібного типу соціальних карт. Найчастіше такі карти обслуговуються банком в першу чергу і шанси на підвищення кредитного ліміту у їх власників вище.

Максимальний кредитний ліміт по пластиковим кредитних картах Приватбанку — 50 000 гривень. Для власників «Універсальної» зазвичай встановлюються початковий ліміт максимум до 25 000. При оформленні картки співробітник банку встановлює ліміт за бажанням клієнта. Наприклад 2 000 або 5 000. Банк має право самостійно приймати рішення, підвищувати чи не підвищувати ліміт. Але якщо у власника навіть найпростішої «Універсальної» карти зазвичай не виникає з цим ніяких труднощів, якщо він не має проблем з законом, заборгованостей тощо. Але можна і взагалі відмовитися від кредитного ліміту.

Корисна стаття
Іноді буває так, що ви не можете погасити заборгованість за кредиткою через життєві обставини, для таких ситуацій існує функція страхування кредитного ліміту.

Таким чином, кожен власник простий кредитки від ПриватБанку може отримати кредит безпосередньо на карту, а потім, за бажанням, зняти гроші готівкою.

Оформлення кредиту в Приват24 і на офіційному сайті

Оформити кредит у ПриватБанку онлайн теж можливо. Однак варто визначитися, про який кредиті йдеться. Наприклад, в Приват24 клієнт може подати заявку на збільшення кредитного ліміту на карті. В такому випадку банк може збільшити цей ліміт, поки клієнт перебуває вдома.

Але якщо ви розраховуєте взяти велику суму в борг на покупку квартири або машини або на будь-які інші цілі, отримати гроші готівкою, то в такому випадку онлайн можна тільки відправити заявку. А остаточно оформити кредит потрібно буде вже безпосередньо в офісі банку.

Подати заявку можна як на офіційному сайті ПриватБанку, так і в Приват24, але в процесі оформлення сервіс все одно перенаправить вас на офіційний портал ПриватБанку.

Якщо ви все ж використовуєте онлайн-банк Приват24, розглянемо інструкцію подачі заявки на кредит:

  1. Заходимо в свій аккаунт Приват24;
  2. Шукаємо і відкриваємо вкладку «Всі послуги»;
  3. Далі знаходимо вкладку «Кредити»;
  4. Відкриваємо її і відправляємо заявку — «Заявка на кредити».

Після цього Приват24 перенаправить вас на сайт ПриватБанку, де продовжиться процес оформлення.

Далі банк запропонує вам різні варіанти кредитів. Перший спосіб — оформити окрему кредитну карту «Універсальна» з кредитним лімітом до 25 000 гривень. Для оформлення варто заповнити невеликий бланк справа: ввести своє ім’я і прізвище, номер телефону та електронну пошту. Відправивши заявку, ви отримаєте підтвердження від банку. Забрати карту можна буде в будь-якому відділенні банку, маючи при собі лише паспорт та ідентифікаційний код.

Корисна стаття
Можливо, в майбутньому у вас може з’явитися заборгованість по кредитній карті, краще вам відразу знати як її перевірити.

Для вузького кола клієнтів пропонується послуга «Оплата частинами». Для підключення клієнту пропонується оформити окрему карту. Послуга передбачає оплату частинами за певний товар або послугу. Іншими словами, платити можна в розстрочку при внесенні першого внеску.

Також ПриватБанк пропонує оформити окремий кредит на дорогі покупки — автомобіль або житло. На офіційному сайті також є детальна інформація по цих послуг.

ПриватБанк встановлює кредитні ліміти для власників пластикових кредиток. Однак банк також пропонує клієнтам можливість оформити індивідуальне кредит на велику суму коштів. Цей договір оформляється індивідуально в офісі банку. Як правило, співробітники запитують не тільки паспорт і ідентифікаційний код, але ще і додаткові документи: довідка про доходи, виписки з інших банків, довідка про склад сім’ї та ін. Якщо потенційний клієнт не має боргів і проблем з законом, в більшості випадків він може розраховувати на оформлення великого кредиту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector