Послуга «Скарбничка» від ПриватБанку: як зняти гроші, як відключити, перевірити рахунок

Скарбничка від ПриватБанку — це зручна програма для клієнтів ПриватБанку, що дозволяє легко збирати гроші. Кошти не просто накопичуються на спеціальному рахунку, на них також нараховуються відсотки. Одним з достоїнств цього сервісу є простота доступу до рахунку і онлайн управління послугою. Власник картки без відвідування банку може перевірити баланс, змінити умови накопичення, підключити або відключити послугу, зняти гроші.

Накопичення коштів відбувається шляхом перерахування щомісячного фіксованого платежу, або суми округлення після кожного надходження або кожної витрати. Це зручно, користувач може округляти залишок після операції. Після округлення гроші автоматично перераховується, де скупчуються. На залишок нараховуються відсотки.

Вхід в скарбничку

Кожна людина може сам керувати параметрами накопичення за допомогою онлайн-сервісів. Найбільш популярний спосіб входу це Приват24. Завдяки йому можна увійти в меню управління, використовуючи комп’ютер або мобільний пристрій, підключений до Інтернет. Доступ до входу отримує кожен клієнт автоматично після відкриття вкладки «Скарбнички».

Інструкція: як увійти в Скарбничку ПриватБанку

Сервіс дозволяє отримувати інформацію про стан вкладу та самостійно змінювати умови накопичення, їх параметри, додавати або видаляти карти. Також можна без відвідування банку поповнити накопичувальний рахунок або зняти кошти.

Якщо користувач не має доступу до Інтернет або комп’ютера, для входу в скарбничку можна скористатися терміналом самообслуговування ПриватБанку. Після авторизації буде доступна повна інформація про послугу. Клієнт також зможе поповнити / зняти кошти або замінити варіанти накопичення.

Як зняти гроші з скарбнички

Гроші надходять на накопичувальний рахунок автоматично. клієнт може самостійно вибрати умови накопичення, змінити їх, підключити нову карту. Принцип дії сервісу аналогічний звичайній скарбничці, яка була у кожного. Засоби накопичуються на рахунку, а в разі потреби їх можна зняти в будь-який момент. При цьому не потрібно відвідувати відділення банку, ставити його заздалегідь до відома або писати заяву. Досить скористатися одним з доступних способів.

через Приват24

При відкритті картки ПриватБанку кожна людина підключається до Приват24. Це онлайн-сервіс, що дозволяє виконувати операції з рахунками дистанційно через Інтернет. Банк докладає чимало зусиль для того, щоб зробити онлайн обслуговування простим і комфортним.

За допомогою Приват24 можна скарбничку:

 • відкрити;
 • поповнити;
 • зняти;
 • переглянути виписку;
 • роздрукувати договір.

Якщо клієнт зібрав певну суму, в разі необхідності він може зняти кошти повністю або частково.

Щоб зняти накопичені кошти необхідно:

 1. Увійти в Приват24.
 2. Перейти в меню «Мої рахунки».
 3. Клікнути підміню «Скарбничка».

Клієнту відкриється меню управління скарбничкою. Тут він може ознайомитися з поточним балансом, розміром процентної ставки, інформацією про дату закінчення вкладу. Для зняття необхідно клікнути «Зняти кошти», відповідна опція знаходиться під балансом і параметрами вкладу.

кнопка

Перед тим, як зняти гроші з накопичувального рахунку ПриватБанку, клієнт отримує інформацію про суму нарахованих відсотків, термін закінчення і суму відсотків, яка буде втрачена при достроковому знятті. Якщо клієнт з усім згоден, він вибирає опцію «Зняти частину суми» або «Зняти всю суму», якщо ж ні — слід клікнути «Скасувати». При часткове зняття необхідно буде в відкрилися віконці ввести необхідну суму.

Інструкція, як вивести гроші з скарбнички від ПриватБанку

Операцію потрібно підтвердити. На мобільний телефон клієнта буде відправлено повідомлення з кодом, його потрібно буде ввести в відповідному віконці. Якщо все зроблено правильно, з’явиться повідомлення про те, що операція пройшла успішно і гроші будуть переведені протягом одного календарного дня.

через термінал

Коли під рукою немає комп’ютера, можна зняти залишок з «Скарбнички», якщо поблизу є термінал самообслуговування ПриватБанку.

Для цього потрібно зареєструватися як користувач в терміналі за допомогою карти або мобільного телефону. Після того, як відкриється головне меню, необхідно:

 1. Перейти в розділ «Банківські операції».
 2. Вибрати «Скарбничка».
 3. Ознайомитися з поточним балансом.
 4. Вибрати часткове або повне зняття грошей.
 5. Вибрати карту, на яку будуть перераховані кошти.
 6. Підтвердити операцію.

Термінал самообслуговування не тільки дозволяє зняти кошти з накопичувального рахунку, а й змінити умови накопичення або переглянути баланс.

Відключення скарбнички через Приват24

Якщо клієнт бажає відключити скарбничку, це легко можна зробити, використовуючи Приват24 або термінал самообслуговування. Відділення ПриватБанку відвідувати не обов’язково.

Для відключення «Скарбнички» необхідно:

 1. Увійти в Приват24.
 2. Перейти в меню «Мої рахунки».
 3. Клікнути підміню «Скарбничка».
 4. Вибрати чинне умова накопичення і клікнути по ньому.
 5. Натиснути клавішу «Змінити».

Інструкція як відключити послугу Скарбничка

6. Вибрати опцію «Відключити».

Відключення умов Скарбнички

Для відключення в терміналі самообслуговування необхідно:

 1. Перейти в розділ «Банківські операції».
 2. Вибрати «Скарбничка».
 3. Вибрати чинне умова накопичення і клікнути по ньому.
 4. Натиснути клавішу «Змінити».
 5. Вибрати опцію «Відключити».

Операцію потрібно повторити для кожного діючого умови накопичення. Таким чином послуга буде деактивовано, кошти з картки на вклад переводитися не будуть. Одна з переваг в тому, що після відключення послуги клієнт може в будь-який час її підключити знову, використовуючи сервіси віддаленого обслуговування.

перевірити рахунок

Кожен клієнт хоче контролювати стан свого рахунку. ПриватБанк надає можливість це робити дистанційно в будь-який момент одним із способів:

 • за безкоштовним телефоном гарячої лінії 3700;
 • через Приват24;
 • за допомогою терміналу самообслуговування;
 • в банкоматі ПриватБанку;
 • шляхом відправки СМС на номер 7660 з текстом KOPI.

Перевірка «Скарбнички» дозволяє не тільки дізнатися залишок коштів. Банк дає можливість клієнту ознайомитися з випискою за накопичувальним рахунком, дізнатися параметри вкладу, суму нарахованих відсотків, варіанти підключених способів накопичення.

Послуга «Скарбничка» від ПриватБанку дозволяє кожному клієнту накопичувати кошти. Перевагою цієї програми є простота доступу до накопичувального рахунку і управління параметрами вкладу. Накопичені кошти можна знімати в будь-який момент частково або повністю, не відвідуючи відділення банку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector