Як замовити долари в Приват24: замовлення валюти в Приват24 і відділенні банку, важливі моменти

ПриватБанк пропонує своїм клієнтам можливість замовити долари або готівкові кошти в інших валютах. При цьому зробити це можна як в режимі віддаленого банкінгу, так і безпосередньо у відділенні банку. У цій статті розглянемо: як замовити долари в Приват24, а також звернемо вашу увагу на важливі нюанси в процесі цієї операції.

Відразу відзначимо, що нижче представлені способи не є миттєвими, однак, є варіант, що вам пощастить і коли ви прийдете в банку на касу, у касира виявиться валюта, але на практиці таке буває рідко.

Оформлення замовлення в Приват24

Замовляти долари у ПриватБанку тепер можна, навіть не виходячи з дому. Для цього всього лише необхідно бути учасником системи віддаленого банкінгу Приват24. У ній потрібно буде провести нескладний набір операцій.

Розглянемо все по порядку:

  1. Для початку заходимо в Приват24 і відкриваємо меню «Всі послуги»;
  2. Далі відкриваємо закладку «Послуги» і далі вибираємо опцію «Замовлення готівки», як це показано на малюнку;
    де перебувати
  3. Після цього слідуємо покрокової інструкції виконання операції, яка буде показана на малюнку: сума і валюта, вибираємо і натискаємо «Замовлення валюти»;
    Замовлення готівки в Приват24
  4. Після цього буде потрібно вказати відділення банку, на яке прийдуть гроші;
  5. Фінальним етапом стане узгодження дати доставки грошей.

Важливі моменти в процесі виконання замовлення

Варто пам’ятати, що оформлений вами платежі не буде здійснений моментально. Для того, щоб кошти дійшли до пункту призначення, буде потрібен певний час. Це, в свою чергу, теж залежить від певних нюансів, які ми розглянемо нижче.

Кожна операція на замовлення доларів виконується або до полудня, або після полудня робочого дня. Різниця в тому, що при оформленні до 12:00 гроші прийдуть на вказаний рахунок в банківському відділенні вже на наступний день. Однак при замовленні після полудня доведеться почекати ще добу.

Замовити гроші у вихідні дні не можна. При цьому здійснити таку операцію можна тільки в головному міському відділенні ПриватБанку.

Існують і серйозні обмеження в сумі замовлених коштів. ПриватБанк встановив ліміт в розмірі 250 тисяч гривень в еквіваленті валюти. Тобто, максимально ви зможете замовити тільки 8-9 тисяч доларів, в залежності від курсу на день оформлення.

Замовлення доларів через відділення банку

Замовити будь-яку іноземну валюту в Приватбанку можна і безпосередньо у відділенні ПриватБанку. При цьому процедура аналогічна замовлення через Приват24. Для оформлення заявки вам знадобиться вказати суму, валюту, в якій буде здійснюватися операція, адреса переказу коштів і дату завершення операції.

При цьому важливо пам’ятати, що обмеження при замовленні доларів або іншої валюти будуть такими ж, як і в разі виконання операції через Приват24.

Замовляти і купувати валюту в Приватбанку не тільки вигідно, але ще і дуже просто. Розвинена інфраструктура банку дозволяє зробити це одним з декількох зручних способів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector