Що таке заставне майно ПриватБанку і як його купити

Після отримання кредиту, клієнт ПриватБанку розраховує свої фінансові можливості, намагаючись вчасно погашати борг. Однак в житті трапляються різні непередбачувані ситуації, в результаті яких втрачається платоспроможність, особливо це стосується довгострокових позик, на термін більше 10 років. За судовим рішенням майно позичальника може перейти у власність банку для погашення заборгованості перед банком. Після цього заставне майно ПриватБанку виставляється на продаж.

Що таке заставне майно

Заставне або конфісковане майно — це нерухомість, автомобілі, побутова техніка та товари масового споживання, які переходять у власність банку за підсумками судового розгляду з позичальником. Відбувається це в тому випадку, якщо він не зміг виплачувати кредит.

Якщо позичальник не справляється з оплатою, після закінчення місяця прострочення банк має право звернутися до суду і пред’явити права на заставну власність.

Зверніть увагу, що тільки суд може постановити, що власність позичальника переходить в користування ПриватБанку. Ні колектори, ні самі співробітники банку вилучати нерухомість і інші речі клієнта, без судової постанови, не мають права.

Угода з ПриватБанком на продаж заставного майна може бути вигідна відразу трьом сторонам. Покупець може придбати будь-який об’єкт за ціною нижче ринкової, боржник закриває кредит, а банк швидко повертає позичені кошти. Ще один плюс — юридичний супровід угоди, яке забезпечує ПриватБанк.

Для визначення ціни об’єкта проводиться його оцінка незалежними експертами.

Що ж з конфіскату можна купити?

На офіційному сайті банку можна побачити всі можливі пропозиції. Натиснувши значок пошуку в правому верхньому куті, введіть «Продаж банківського майна».

«Продаж банківського майна» на сайті ПриватБанку

Переходячи по посиланнях дивіться пропозиції на нерухомість та інші товари. Якщо є бажання що-небудь придбати, можна купити відразу, оформити розстрочку або подати заявку на участь в електронних торгах.

Процес реалізації об’єктів застави

Якщо ви вибираєте квартиру, будинок або ділянку, які виставляє на продаж ПриватБанк, перегляньте пропозиції у організаторів електронних аукціонів. Посилання на організації є на сайті банку.

Наприклад, деякі аукціони проводить державна компанія «сетах». За підсумками торгів переможець платить організатору 3% від кінцевої вартості об’єкта. Це винагорода за проведення конкурсу на покупку.

Щоб стати учасником потрібно внести гарантійний внесок в розмірі 5% від кінцевої ціни, як підтвердження виконання зобов’язань. Переможцем буде вважатися той учасник, який запропонував найвищу ціну.

Ознайомитися з пропозиціями можна у відкритому режимі онлайн, але для участі потрібно реєстрація та вхід в особистий кабінет. В ході реєстрації необхідно буде прийняти умови проведення торгу. Подати заявку на участь можна в особистому кабінеті. Торги проводяться щодня, цілодобово. Всі необхідні документи можна відправляти в електронному вигляді.

ПриватБанк продає житлову і комерційну нерухомість. Для придбання квартири або будинку в кредит, виберіть пропозицію і залиште заявку на сайті або через Приват24, попередньо заповнивши анкету. Вкажіть у відповідних полях ім’я та контактний номер телефону, за яким з вами зв’яжеться оператор.

Придбати квартиру, будинок або ділянку можна в різних містах України. В системі пошуку на сайті аукціону задайте умови, із зазначенням регіону або міста. У програмі бере участь ринок вторинного і нового житла, квартири в споруджуваних будинках.

Позика дають на термін до 20 років, початковий внесок від 25%, відсоткова ставка — від 12% річних.

ПриватБанк дає можливість взяти нерухомість в оренду.

У ПриватБанку можна купити і конфісковані авто. Для цього можна набрати по телефону гарячої лінії або звернутися до відділення фінансової організації. Вам запропонують на вибір автомобілі з майданчика банку.

Інший вид конфіскованого майна — це побутові прилади і товари масового споживання, наприклад, смартфони, фотоапарати, навігатори. Такі пропозиції можна подивитися на сайті prom.ua.

Для того, щоб придбати будь-який товар зі списку, потрібно буде зробити повну передоплату і вибрати спосіб доставки, поштою або кур’єром, оскільки в програмі беруть участь товари з різних міст.

Оскільки оплата буде проводитися безготівковим переказом, потрібно правильно вказати призначення платежу. Крім найменування, потрібно буде вказати від імені кого відбувається оплата кредиту. Це пов’язано з тим, що ви купуєте річ, яка була раніше куплена в кредит і вилучена за прострочення виплати по ній.

Знайшовши цікаву пропозицію, не бійтеся їм скористатися. Крім низької ціни, вам забезпечать швидке і законне проведення операції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector