Які умови миттєвої розстрочки від ПриватБанку і як оформити програму

ПриватБанк на сьогоднішній день є найбільшим, популярним і розвиненим банком України. Він має розвинену інфраструктуру і партнерську програму. В наші дні за допомогою своєї картки Приватні можна зробити практично будь-яку покупку, оплатити будь-які послуги, штрафи, пені. Але іноді для тієї чи іншої операції клієнту просто не вистачає грошей. Наприклад, при покупці автомобіля, дорогої побутової техніки чи нерухомості людині просто не представляється можливим заплатити всю суму відразу. У послузі «Миттєва розстрочка» умови від ПриватБанку ідеально підходять для таких випадків.

Що таке «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку

Дана послуга ідеально підходить для придбання речей в партнерських магазинах ПриватБанку, мережа яких на сьогоднішній день дуже різноманітна. Працює вона за принципом традиційної розстрочки. Простими словами, клієнту надається можливість заплатити за щось не відразу, а частинами, але на певних умовах.

Дана опція пропонується покупцеві при купівлі товару в будь-якому партнерському магазині ПриватБанку без винятків. Скористатися нею можна при покупці різних груп товарів. При цьому продавець або касир може запропонувати розстрочку особисто, але і ви можете попросити про її оформленні.

Умови даної програми

Умови приватівській розстрочки нагадують умови будь-якої іншої аналогічної програми. Напевно ви вже хоча б побічно стикалися з нею в онлайн-магазинах або в торгових центрах в вашому місті. У ПриватБанку створили цільову систему, і передбачили, як оформити розстрочку з мінімальними витраченими зусиллями.

ПриватБанк пропонує своїм клієнтам оформити миттєву розстрочку на будь-який термін, в рамках допустимого встановленими нормами, а саме — від одного місяця до двох років. Згідно з умовами оформлення, клієнт зобов’язується виплачувати певну суму грошей, передбачену договором, протягом цього періоду. При цьому необхідно зробити перший внесок на момент оформлення договору.

Зручністю даної партнерської програми ПриватБанку є те, що потрібна сума буде списуватися щомісяця автоматично. Наприклад: клієнт оформив миттєву розстрочку на покупку 8 березня. Значить, в цей же день він здійснює перший внесок, а потім, рівно через місяць після оформлення, наступний внесок буде знятий автоматично. Головна умова — щоб на момент планового місячного платежу на рахунку клієнта була достатня сума коштів. Тому свій рахунок потрібно поповнювати регулярно і вчасно.

Згідно з умовами програми, комісія за програму становить 2,9% від суми платежу при щомісячних внески.

Оформлення програми

Природно, для того, щоб стати учасником програми розстрочки від ПриватБанку, потрібно мати власну кредитну картку, з якої буде списуватися щомісячний платіж. Якщо у вас її немає, радимо зайнятися її оформленням. Крім того, на рахунку завжди повинна бути достатня сума коштів.

Важливо враховувати, що в залежності від суми платежу потрібно, щоб на картці був доступний ліміт, оскільки спочатку на кредитку встановлюється певна верхня «планка» — сума, яка максимально може бути списана з рахунку.

Щоб дізнатися свій ліміт або збільшити його, скористайтеся одним із способів:

  1. Зателефонуйте за безкоштовним номером гарячої лінії 3700 і зв’яжіться з оператором;
  2. Відправте повідомлення з текстом «chast» на номер 10060;
  3. Увійдіть в Приват 24 в меню «Кредити».

Безпосередньо скористатися сервісом можна вже на місці, здійснюючи покупку в магазині, або на онлайн-майданчику. Список доступних товарів від партнерських магазинів доступний на сайті new-chast.privatbank.ua.

Просто повідомте касиру про те, що ви бажаєте скористатися сервісом. Він видасть покупцеві спеціальний чек, який є одночасно і договором. Якщо покупка здійснюється в режимі «онлайн», при оформленні просто поставте відповідну галочку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector