Кредит в ПриватБанку: умови та вимоги до позичальника

Приватбанк — одне з найбільших фінансових установ країни. Організація пропонує своїм клієнтам кілька лояльних програм кредитування з різним цільовим використанням, умовами видачі та погашення. Найбільш популярними серед них вважається кредит готівкою в Приватбанку, а також оформлення кредитної картки.

Умови видачі

Отримання позики готівкою має ряд переваг. У числі таких то, що не буде потрібно віддавати відсоток (комісію) при знятті суми з рахунку, а також відсутність необхідності надання звіту про витрати.

Отримати кредит від ПриватБанку готівкою, як правило, можуть лише клієнти банку. Найчастіше до них належать власники зарплатних карт, а також пенсіонери, також отримують пенсію на банківську картку.

Вказуючи цих осіб як позичальників, банк має гарантію повернення виданих коштів.

Іноді Приватбанк проводить акції, коли користувачі і інших видів банківських карт можуть претендувати на отримання кредиту готівкою. Наявність рахунку підтверджує, що людина є постійним клієнтом банку, що також виступає свого роду гарантією. При цьому, надання виписки з рахунків інших банків може виступати в якості додаткового підтвердження платоспроможності.

Видає Приватбанк кредит готівкою під 24% річних на термін від 6 місяців до 3 років. Банк при цьому обмежує суму запитуваних готівкових коштів від 5 до 50 000 гривень. Платежі при цьому передбачені раз на місяць.

Вимоги до позичальника

Отримати кредит в Приватбанку можуть особи, які відповідають таким вимогам:

 • Громадянство України;
 • Вік від 21 до 69 років (на момент погашення не повинно виповнитися 70);
 • Задовільна кредитна історія в Приватбанку (бажано відсутність заборгованостей в інших установах);
 • Наявність прописки.

Як вище вже зазначалося, грошовий кредит готівкою отримати можуть лише клієнти банку, тому обов’язковим вважається і наявність рахунку. Подання довідки та інших документів, що підтверджують доходи позичальника, вважається необов’язковим.

Оформлення

Оформити кредит у Приватбанку можна в будь-якому з відділень, які є в місті. Необхідно просто звернутися до співробітника установи, бажано відразу з усіма необхідними документами, серед яких паспорт громадянина України, дані про наявність рахунку та ідентифікаційного коду. У рідкісних випадках можуть знадобитися інші документи.

Передавши співробітнику все необхідне для оформлення, доведеться почекати один-два дня для схвалення суми кредиту.

При наданні довідки про доходи, шанси на отримання більшої суми збільшуються.

При позитивній відповіді на вашу заявку, вас запросять для укладення договору і, власне, отримання запитаних коштів.

Погашення кредиту

Програма готівкового кредитування в Приватбанку передбачає щомісячні виплати за позиковими коштами. У ці платежі входять також нараховані відсотки і страхові внески, якщо ви в договорі висловили свою згоду на страхування.

Регулярні платежі можна вносити кількома способами:

 1. У відділенні банку через касу.
 2. За допомогою терміналів самообслуговування, які встановлені в кожному відділенні, а також великих торгових центрах і супермаркетах.
 3. Безготівковим способом через систему Приват24, якщо є там аккаунт. Підключити інтернет-банкінг можна в будь-якому відділенні. У ньому ж передбачена функція автоматичних платежів, тобто, якщо захочете, потрібна сума буде автоматично щомісяця переводитися в банк.

Кредитна карта

Не менш популярним на сьогоднішній день способом отримання готівкових грошових коштів, без обов’язки показувати звіт, є кредитка. Процедура її оформлення займає буквально 15 хвилин. Заявка оформляється через інтернет або в відділенні банку.

Серед документів, які потрібно надати тільки паспорт.

Щоб підвищити кредитний ліміт буде потрібно якесь підтвердження своїх доходів, будь то довідка з місця роботи, документи про наявність у власності цінного майна або виписка з рахунку в іншому банку. Максимальна сума при цьому доходить до 75 000 гривень.

Кредитна карта Приватбанку має досить вигідні умови користування, в числі яких пільговий період терміном в 55 дня. Це означає, що відсотки на використані кошти будуть нараховуватися лише по закінченню цього часу.

Переваги та недоліки кредитування Приватбанку

Приватбанк як один з найбільш популярних банків країни пропонує різні програми кредитування з різними умовами. Отримання кредиту готівкою має ряд переваг:

 • Швидке прийняття рішення по кредиту;
 • Відсутність необхідності в наданні звіту про витрачені грошові кошти;
 • Можливість отримати гроші без довідки про доходи (але її наявність буде безсумнівним плюсом при визначенні суми кредиту);
 • Можливість отримання позики особами пенсійного віку;
 • Відсутність «прихованого» винагороди банку (комісії за операції);
 • Вигідна процентна ставка і терміни погашення;
 • Кілька зручних способів виплат;
 • Цілодобова робота консультантів банку.

До недоліків відноситься сильне обмеження по сумі видаються готівкових коштів, а також те, що позитивне рішення по заявці можуть отримати лише клієнти банку, причому найчастіше тільки власники зарплатних і пенсійних карток.

Отримання грошової позики в Приватбанку характеризується лояльними програмами і вигідними умовами. Саме тому, дане кредитно-фінансова установа займає лідируючу позицію серед таких в країні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector