3 способи отримати переклад Золота Корона у ПриватБанку

Як отримати переказ Золота Корона через ПриватБанк: 3 можливі способи

Система грошових переказів «Золота Корона» давно заслужила довіру серед користувачів у багатьох країнах СНД і зарубіжжя. Офіційних точок обслуговування не так багато, але банки вважають за краще співпрацювати з даним сервісом для перерахування коштів.

На сьогодні на території України діє заборона на більшість сервісів перекладу з Російської Федерації. Золота Корона не виняток.

Як ознайомчої інформації давайте вивчимо деякі особливості отримання Золотої Корони в ПриватБанку в Україні.

Особливості отримання переказу

Даний сервіс перерахування оперативно управляється оператором РНКО «Платіжний центр». Але тепер, на жаль, «Золота Корона» не функціонує в Україні.

В якості альтернативи можна скористатися послугами партнера забороненої системи — грузинським платіжним сервісом «IntelExpress». Використовуючи даний спосіб перерахування грошей з Росії в Україну, клієнти не відчують різниці, адже процедура залишилася прежней.С платіжним сервісом «IntelExpress» працюють 6 українських банків, в тому числі ПриватБанк.

Вчинення грошових траншів забезпечуються завдяки співпраці з ще одним платіжним сервісом TYME. Для отримання необхідно пред’явити персональні дані відправника, а у одержувача при собі повинен бути паспорт.

способи отримання

Клієнти ПриватБанку можуть отримувати трансфер від «Золотої Корони» через посередника «IntelExpress» одним із таких способів:

За допомогою онлайн-банкінгу Приват24

IntelExpressЯк можна отримати переклад Золота Корона через Приват24? Для цього потрібно авторизуватися в мобільному додатку. Після того як увійшли в онлайн-сервіс, вибрати вкладку «Всі послуги». Відкриється список, в якому побачите меню «Переклади», де необхідно буде зупинитися на опції «Отримати переклад». На екрані пристрою з’явиться віконце, де потрібно вибрати «Система переказів», клацніть на розділ «IntelExpress».

Після цього потрібно у відповідних рядках відкрився віконця вказати наступні дані:

  • номер карти, куди зарахувати суму переказу;
  • контрольний номер платежу;
  • перерахована сума;
  • паспортні дані особи, що проводила перерахування коштів.

Необхідно поставити галочку в рядку, в якій зазначено, що здійснюються операція не є підприємницькою діяльністю. Тепер потрібно дочекатися СМС з кодом для підтвердження отримання суми, який потрібно ввести у вікні;

У відділенні ПриватБанку

Ця послуга доступна не тільки клієнтам ПриватБанку, але і іншим фізичним особам. Для отримання перерахованої суми клієнту потрібно пред’явити оператору паспорт і повідомити контрольний номер. Через кілька хвилин, необхідних на перевірку персональної інформації про відправника та одержувача, касир видає суму в валюті, в якій транш відправлявся.

За бажанням одержувача можна провести конвертацію згідно курсу, діючого на момент проведення операції.

У терміналі самообслуговування

Отримати транш за допомогою терміналу самообслуговування ПриватБанку не представляється можливим. Але в опції терміналів входить функція, яка може допомогти відправити гроші за допомогою цієї платіжної системи. Переказувати гроші між фізичними особами можна в наступних валютах: американський долар, євро. У одержувача є 60 календарних днів для отримання грошових коштів.

Перевагами сервісу «IntelExpress» можна вважати такі особливості:

  • перераховуються кошти доходять до одержувача за 15 хвилин, а доступні для розпорядження відразу після зарахування грошей на рахунок;
  • переклади захищені і надійні;
  • немає потреби відкривати банківський рахунок спеціально для здійснення операції перерахування грошей;
  • оаботает безкоштовний сервіс автоматичного СМС-інформування.

комісії

Приємна особливість даного способу грошових перерахувань — комісійні збори оплачує тільки відправник. Величина комісійної платежу може складати 1-2,5% від суми переказу (розмір комісії залежить від країни).

Одержувач, який є фізичною особою, звільняється від сплати банківських комісій при отриманні грошей. Без комісії переклад можна отримати і за допомогою онлайн-банку Пріва24.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector